KİTAP

Ayçin Tuyun, kitabını websitesinden ücretsiz yayınladı.

"Oyunculuktan Yogaya"

Genç Oyuncu – Sanatçı – Yoga Eğitmeni Ayçin Tuyun uzun süredir üzerinde çalıştığı “Oyunculuktan Yogaya” kitabını www.yogakapisi.com websitesinden yayınladı.
Websitesini ziyaret ederek ücretsiz okuyabileceğiniz kitap, oyunculuktan bilgeliğe giden yolda bir uyanış yolculuğu niteliğinde.

Küçük yaşlarda başladığı oyunculukta çok önemli tv dizilerinde ve filmlerde yer alarak dikkat çeken işlere imza atan Ayçin Tuyun, bir hobi olarak başlayıp eğitimini aldıktan sonra yoga hocalığına da adım atmıştı. www.yogakapisi.com websitesinden tecrübelerini ve eğitim derslerini paylaşan Tuyun, uzun süredir üzerinde çalıştığı “Oyunculuktan Yogaya” kitabını da ücretsiz bir şekilde paylaştı.

Genç sanatçı-eğitmen Ayçin Tuyun, yoganın kendisi için bir yaşam tarzı olduğunu belirtirken, insanlığa fayda için ortaya koyulan şeylerin ücretsiz olması ve herkesin kolayca ulaşması gerektiğini düşündüğü için kitabı ücretsiz olarak okurlara sunduğunu vurguladı.

Uzun yıllar sinema ve tv dünyasında olmama rağmen kendimi bu zor dünyanın kurbanı olarak hiç görmedim. EGO’ların şöhretin ve paranın ön planda olduğu show dünyasında yoga kapısı ile ayakta kaldım.
Yoga bilinci sevgidir. Duygu ve düşüncelerin kontrolüdür. Eğer hayatınızda zorluklar yaşıyorsanız yoga kapısına hoşgeldiniz. Artık sevgi bilincinin ön planda olduğu duygu ve düşüncelerinizin huzurla olduğu bu kapıdan içeri girin. Artık sizin için hiçbirşey zor olmayacak, yeter ki gücünüzü eline alın ve kapıdan içeri girin..

– Ayçin Tuyun

Blog şeklinde yayınlanan “Oyunculuktan Yogaya” kitabına www.yogakapisi.com websitesinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu