Genel

Barkod Etiketi Modelleri

Barkod sistemi dünyanın her alanında kullanılmaya başlanan ve her yerde daha titiz işler yapılmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Hem ürünlerin daha kolay stoklanmasına hem de günde kaç adetlik ciro yapıldığının depolanmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Barkod etiketi modelleri de burada devreye giren ve sürekli olarak satışlarında artış olan modellerdir.

Barkod etiketi modelleri, çok daha yoğun market ve restoran zincirlerinde kullanılıyor. Çok uygun fiyatlar dahilinde sunulan bu etiketler genel olarak beyaz renklidir. Ancak isteyen firmalar renkli olarak da tercih edebilir. Önemli bir nokta ise beyaz dışında bir renk kullanılacaksa mutlaka açık renk tonları olmalıdır. Barkod okutma sisteminde daha rahat okuma sağlanması için açık renk tonları önemlidir.

Barkod Etiketi Modelleri Suya Dayanıklıdır

Ürünlerin üzerine yapıştırılan barkod etiketi modelleri suya tamamen dayanıklı modellerdir. Nemden etkilenmez ve aynı zamanda bu etiketler terazi etiketi olarak da adlandırılabilir. İhtiyaç duyduğunuz tüm etiket ve adisyon ürünlerine https://www.arabulgelsin.com/termal-etiketler-pmk13 adresine tıklayarak erişim sağlayabilir ve temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı