ETKİNLİKLERSİNEMA & FİLM FESTİVALİ

Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali

Bu yıl yedinci kez düzenlenen Bozcaada Ekolojik Filmler Festivali, 2 – 8 Kasım 2020 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleşiyor.
39 belgeselin izleyiciyle buluşacağı festivalde ana yarışma ve panorama kuşağındaki filmler, bifedonline.org sitesindeki platformdan ücretsiz olarak izlenebilecek.

Bu yıl koronavirüs pandemisi sebebiyle online olarak gerçekleştirilecek Bozcaada Uluslarası Ekolojik Belgesel Festivali (BIFED) “#SavunanlarıSavunun” sloganı ile 2 Kasım’da başladı.

Dünyanın dört bir tarafından katılan 39 belgeselin izleyiciyle buluşacağı festivalde ana yarışma ve panorama kuşağındaki filmler bifedonline.org sitesindeki platformdan ücretsiz olarak izlenebilecek. Filmleri izlemek için platforma üye olmak gerekiyor. Her filmde 250 sanal koltuk sınırı olduğunu belirten festival organizatörleri, var, fragmanın izlenerek film seçimi yapılmasını istedi.

Türkiye Panorama filmleri de festival için açılan youtube kanalında, Kasım ayının sonuna kadar gösterimde olacak. Festival kapsamında gerçekleşecek olan Q&A, panel gibi etkinlikler ve daha fazlasına web sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı