SANATTAN

DADA SALON Art Gallery’de İLLÜSTRATÖRLER Sergisi

Okan Bayülgen’in hayata geçirdiği, interaktif tiyatrodan akustik konserlere, eğitim atölyelerinden kitap okuma gecelerine kadar birçok farklı etkinliğe de ev sahipliği yapacak olan DADA Salon Art Gallery, ‘İllüstratörler’ Sergisine ev sahipliği yapıyor.

Kuratörlüğünü Okan Bayülgen ve Selin Atasoy‘un üstlendiği sergide farklı teknikleri ve başarılı işleri ile illüstrasyon alanında ulusal ve uluslararası platformlarda ses getirmiş 32 Türk sanatçı bir araya geldi. Bugüne kadar ülkemizde yapılmış en kapsamlı illüstrasyon sergilerinden biri olma özelliğini taşıyan ve 144 eserin yer aldığı karma sergi 15 Haziran 2018 tarihine kadar ziyarete açık olacak.

Sanatçılar:
Behnan Shabbir, Bülent Gültek, Burak Beceren, Burak Şentürk, Cem Özüduru,Ceren Aksungur, Çağrı Küçüksayraç (Cins), Derin Çiler (MEKAZOO), Dünya Atay, Erhan Cihangiroğlu, Ethem Onur Bilgiç, Gizem Vural, Koray Kuranel, Mehmet Sinan Kuran, Meltem Şahin, Mert Tugen, Merve Atılgan, Murat Başol, Murat Kalkavan, Ömer Faruk Yaman, Sadi Tekin, Sedat Girgin, Selin Çınar,Seyhan Argun, Tarık Tolunay, Tayfun Pekdemir, Yavuz Öztürk, Zübeyde Arda Şahinbaş

Dada Salon Art Gallery
Fulya Mah. Büyükdere Cad. Quasar Tower No: 76
Şişli/İstanbul

Başa dön tuşu