KİTAP

Bu ‘Diplomasız’ Sizce Kim?

Ergun Poyraz’ın, Recep Tayyip Erdoğan’ın eğitim hayatını konu alan yeni kitabı “Diplomasız” Siyah Beyaz Yayınlarından çıktı.

Ergun Poyraz‘ın, Recep Tayyip Erdoğan‘ın eğitim hayatını konu alan yeni kitabı “Diplomasız” Siyah Beyaz Yayınlarından yayınlandı ve raflardaki yerini aldı. Daha önce Cumhurbaşkanı Gül ve Erdoğan hakkında yazdığı kitaplarla tartışma yaratan, Ergenekon sanığı ve mezarlık temizleme cezası dahi verilen araştırmacı yazar Ergun Poyraz’ın son kitabı ‘Diplomasız’ yine gündeme bomba gibi düşecek iddialarla ses getirecek. Kitap yayınlanır yayınlanmaz kitabın tasarımcısı gözaltına alınırken, karakoldaki ifadesinin ardından telefonuna ve bilgisayarına el konulduktan sonra ise serbest bırakıldı.

Yazar Ergun Poyraz bu kitabında, “Görevi ihmal: 3/132 esas numaralı dosyanın konusu; zimmet, kamu taşıma biletlerinde kalpazanlık, resmi evrak ve kayıtlarda sahtecilik ile cürüm işlemek için teşekkül oluşturmaktır.” suçlamasına muhatap olan birisine dünyanın hiçbir ülkesinde devlet görevi verilemeyeceğini belirtirken bu kişinin önce milletvekili, ardından Başbakan, sonra da sahte diploma ile Cumhurbaşkanı olduğunu iddia ediyor.

Bu suçlamanın ayrıntılarına değinilen kitapta ayrıca;

R.T.Erdoğan’ın

-Sahte diplomalarını

-İmam Hatip Lisesi kütük kaydını

-İmam Hatip Lisesinde “Arapça” ve “Kur’an” derslerinden bütünlemeye kalarak bitirebildiğini ve başka tahsil yaşamının olmadığını belgeleri ile göreceksiniz.

Kısaca ‘Diplomasız’ isimli kitapta R.T. Erdoğan’ın tahsil hayatının seyir defterini bulacaksınız.

Bu kitaba kitapdevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/diplomasiz-ergun-poyraz/

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı