SANATTANSİNEMA

Disney ile #SinemaAşkına

Disney, ‘sinemaseverlerin film izleme tutkusunu’ kutladığı, kalbe dokunan bir kampanyaya imza atıyor. Disney, #SinemaAşkına kampanyasıyla beyazperdede film izlemeyi özleyen sinema tutkunlarına dokunaklı bir ‘selam’ gönderirken, bu sihirli dünyada yeniden buluşmanın heyecanını tüm sinemaseverlerle paylaşıyor.

Pixar Animation Studios, Marvel Studios ve Lucasfilm’den sonra 20th Century Studios, Searchlight Pictures ve Blue Sky Animation gibi birbirinden saygın stüdyoları bünyesine katarak film portföyünü daha da zenginleştiren Disney, bugüne dek hep kalbe dokunan güçlü hikayelerin anlatıcısı oldu. Beyazperdenin ses getiren filmlerine imza atarken yediden yetmişe tüm aile üyelerine eğlence ve seyir zevki sundu. Bugün de gelenek bozulmuyor, Eylül ayında ardı ardına vizyona girecek olan ‘Mulan’, Disney ve Pixar’dan ‘Hadi Gidelim’ ve ’Yeni Mutantlar’ filmleri ile salonlarda macera dolu yolculuk devam ediyor.

Işıklar söndüğünde ve perde aydınlandığında, eğer karşınızda bir Disney filmi varsa, birbirinden farklı duygular sizi bekler. Şimdi, yeniden bu deneyimi yaşama ve sihirli dünyada buluşma vakti. Disney ile film izleme deneyimi #SinemaAşkına ile yeniden alevleniyor.

Disney ile #SinemaAşkına

Kocaman açtığın gözlerin, kimi zaman hayranlıkla baktı, kimi zaman heyecanla; bazen şaşkınlıkla bazen de neşeyle… Ama hep aşk dolu gözlerle baktın beyazperdeye.

Mevsimler değişti, salonlar değişti, ama içindeki o sinema aşkı hiç değişmedi. Her filmde bambaşka bir maceraya atıldın o hayran olduğun kahramanlarla birlikte.

Ve o kocaman macera dolu salonu, sinemaya duyduğun aşkla doldurdun hep. Şimdi, bizi bir arada tutan o sihirli dünyada tekrar buluşma vakti. Aynı heyecanla, tutkuyla, kahkahayla, macerayla…

İçimizdeki o hiç bitmeyen Disney ile #SinemaAşkına

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı