ETKİNLİKLERSERGİ

Galerie Ramand, ‘Arrangements&Contemplation’a Ev Sahipliği Yapıyor

Galerie Ramand, bu yaz galerinin tamamını kaplayacak eserlerden oluşan bir karma sergi olan “Arrangements & Contemplation”a 5 Temmuz – 7 Eylül 2024 tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.
Teknik sınırların olmadığı bu zengin sergi, güncel ve aktüel yaratıcı çeşitliliğe bir bakış olmayı amaçlıyor.

Bu sergide, Suzanne Moxhay‘in fotoğraf montajlarının yanı sıra, 1960’lardan 1980’lere kadar olan vintage tarz ve dönemlerin harmanlandığı vazo ve seramik objelerden oluşan bir derlemeyi temsil eden Stéphane Margolis‘in totemleri de sunulacak. Buna Deniz Bayav‘ın sürekli yenilenen canlı doğanın şaşırtıcı gerçekçiliği aracılığıyla karşıtlık kavramını sorgulayan resimleri de ekleniyor.

Fabien Granet‘in karakalem ve pastel manzaralarının yanı sıra, mekânın doğasını ve nasıl algılandığını sorgulayan Izabela Kowalczyk‘in resimleri de sergilenecek. Aurélie Sicas‘ın karakalem çizimleri ve dioramalarına yansıyan figüratif görsel araştırmaları ve yıllar boyunca topladığı eski fotoğraflara yeni bir bakış açısı sunan Julien Comte-Gaz‘ın kompozisyon çalışmaları da unutulmamalı.

ARRANGEMENTS & CONTEMPLATION
Grup Sergisi

Deniz Bayav, Julien Comte-Gaz, Fabien Granet, Izabela Kowalczyk, Stéphane Margolis, Suzanne Moxhay, Gabriel Riesnert, Aurélie Sicas

5 Temmuz – 7 Eylül 2024
(5-24 Ağustos tarihleri arasında yaz tatili için kapalıdır)

Açılış saatleri:
Salı – Cumartesi 11:00 – 13:00 ve 14:30 – 18:00 arası.

https://www.galeriejeanlouisramand.com/expositions/arrangements-et-contemplation/

Jean-Louis Ramand Galerisi

2014 yılından bu yana Aix-en-Provence’ta bulunan Jean-Louis Ramand Galerisi düzenli olarak Fransa’daki ve yurtdışındaki fuarlara katılmaktadır. Sanatçılarının tanıtımını ve görünürlüğünü destekleyen galeri, son yıllarda kendi mekanı dışında geçici sergiler düzenleyerek Paris’teki etkinliğini güçlendirdi. Genç çağdaş sanatçılar galerinin programında önemli bir yer tutmaktadır. Jean-Louis Ramand, tutarlılık ve uyum ruhu içinde ama aynı zamanda yaratıcı teknik gereklilikle çağdaş sanatın yayılmasına hizmet eden bu genç nesil sanatçıları desteklemeye ve tanıtmaya çalışır. Galeri aynı yoğunlukla köklü sanatçıların çalışmalarını teşvik eder ve böylece incelikli bir anlaşma yaratır. Galeri, kişisel veya grup sergileri aracılığıyla ve mecra ne olursa olsun (desen, fotoğraf, resim, heykel, video ve enstalasyon), çeşitli yenilikçi yaklaşımları bir araya getirmeyi amaçlar. Böylece galeri, kendi sanatsal çizgisine duyarlı sanatçıları ağırlayarak ve sunarak bu diyaloğu sürekli zenginleştirir.

Yaz Aylarında Dış Kulak İltihabı Artış Gösteriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu