ETKİNLİKLER

Green Park Hotel Resim Sergisi – Şenim Erkan ‘İçsel Yansımalar’

Melek Sanat Atölyesi ile Venüs Sanat Galerisi ressamlarından Şenim Erkan ‘İçsel Yansımalar’ isimli ikinci kişisel sergisinde bu kez iç dünyasını yansıttığı eserlerini sanatseverlerle buluşturuyor. Sanatçının son dönemde tuvaline aktardığı Ekspresyonist (Dışa vurumcu) eserlerinin yanı sıra soft pastel çalışmaları da sergilenecek. 

İlk kişisel sergisini geçen yıl Venüs Sanat Galerisi‘nde açan Şenim Erkan bir yıl aradan sonra ikinci kişisel sergisini Green Park Hotel‘de açıyor. Eserlerinde daha çok kadın ve doğa temalarını öne çıkartan sanatçı bu kez kendi iç dünyasında yaşadığı yoğun duyguları ışık ve renk oyunları ile tuvale aktarıyor.

Sanatçı 16 Mart’ta açılacak kişisel resim sergisi ile ilgili şu detayları paylaştı: “İkinci kişisel sergimde yer alacak eserlerimde son dönemde yaşadığım yoğun duyguları, hem içimde hem de dışımda aradığım huzuru tuvale yansıttım. Bu bağlamda sergimin temasını ‘İçsel Yansımalar’ olarak belirledim. Yoğun renk ve ışık yansımaları ile ön plana çıkarttığım formlar bir anlamda hislerimin aynası oldu. Ruhum, tutkularım ve özlemlerim sanat yolunda bana ışık oldu. Sergimde tuval üzeri yağlı boya çalışmalarımın yanı sıra pastoral özlemlerimi yansıttığım soft pastel eserlerim de yer alacak.”

Şenim Erkan‘nın ‘İçsel Yansımalar’ adlı kişisel resim sergisi 16-29 Mart 2019 tarihleri arasında Green Park Hotel‘de ziyaret edilebilir.

Bostancı Green Park Hotel
İçerenköy Mah., Manolya Sanayi Sok. No:36
Ataşehir/İstanbul

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı