ETKİNLİKLERSERGİ

IMOGA Art Space Heykel Sergisi – Eti Behar “Cielo”

Kuzguncuk IMOGA ART SPACE 19 Ekim– 09 Kasım 2019 tarihleri arasında Eti Behar “Cielo” isimli heykel sergisine ev sahipliği yapıyor.

Eti Behar sergisini yaşamın içinde yoğunlaştığı bir kavram üzerine kuruyor. 19 Ekim-9 Kasım 2019 tarihleri arasında IMOGA Art Space’de açılan sergisinin odağındaki kavram ise; “cielo”.

İspanyolca cennet anlamına gelen “cielo” kavramı ile Eti Behar bu sergisinde cehenneme dönen dünyadan bir kaçış olan cenneti arama arzusunu gösteriyor.

Eti Behar, kapsayıcı bir tema olarak kadın ve onun en temel arketipi daireyi odak noktasına alıyor. Başlangıcından itibaren daire formundan vazgeçmeyen sanatçı, bu sergisinde figürlerini “cielo” teması etrafında biçimlendiriyor.

Açılış: 19 Ekim Cumartesi Saat: 16.00

IMOGA Art Space
Kuzguncuk Mah. İcadiye Cad. No:42/A
Üsküdar İstanbul

Giriş ücretsizdir.

IMOGA ART Space Hakkında
IMOGA Art Space, İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi’nin sanat birikiminden beslenmekle birlikte bu dev koleksiyona ve yılların tecrübe birikimine yeni bir açılım sağlayacak biçimde farklı teknik üretimlere ve farklı çağdaş sanat alanlarına da olanak açan bir anlayış ile kuruldu. İlk adımını IMOGA Müzesinin açılışını takiben IMOGA Art Gallery konsepti altında 2004 yılında Nişantaşı’nda açan yapı, ardından Kızıltoprak’da 2015 yılında yenilenerek faaliyetine devam etti. 2017 yılından itibaren ise Kuzguncuk’daki geniş imkanlı, iki katlı mekanında sanat severlere hizmet vermeyi sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu