MÜZİKSANATTAN

Kadıköy’de 70’ler rüzgârı esti!

Kadıköy Caddebostan Kültür Merkezi’nde POPSAV’ın düzenlediği “Melike Demirağ ve Arkadaşları” konseri ile efsane isimler bir araya geldi.

Bir döneme damgasını vurmuş şarkılar ve yorumcuların sahne aldığı gece izleyenlere tarihi bir gece yaşattı.

Zeliha Sunal ve Hakan Eren‘in sunumu yaptığı gecede “Arkadaş” parçası ile akıllarda yer etmiş Melike Demirağ ile birlikte, “Kan ve Gül” deyince akla gelen İskender Doğan, “Delisin” deyince akla gelen Bilgen Bengü, Ercan Turgut, Güzin ve Baha, “Olmaz Böyle Şey” deyince akla gelen Yeşim Yılmaz, “Hisseli Harikalar Kumpanyası” deyince akla gelen Kartal Kaan sahne aldı.

İlginin yoğun olduğu konsere, Fatoş Güney, Fulya Özcan, Enver Aysever, Işıl Yücesoy, Şanar Yurdatapan, Orhan Çekiç, Rana Alagöz Kök de katılanlar arasındaydı.

Konserde bir döneme damgasını vurmuş şarkılar seslendirildi. Melike Demirağ, konser sırasında Ali İsmail Korkmaz tişörtü giydi ve bütün güzel insanlara selam iletti.

Konser sonrası Şanar Yurdatapan‘a POPSAV tarafından 60. Sanat Yılı plaketi verildi. Yurdatapan yaptığı konuşmada Atilla Özemiroğlu‘nu da anarken bütün eserlerde bulunan imzasına da değindi.

Haber-Fotoğraf-Video: Nasuh Bektaş

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı