ETKİNLİKLER

LeShow Deri ve Moda Fuarı

LeShow İstanbul Ünlü Modellerin Katılımı İle Açılıyor.

Türkel Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen LeShow Deri ve Moda Fuarı 24-26 Ocak tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek.

Türkel Fuarcılık 20 yıldır Moskova’da başarıyla düzenlediği fuarı 2019 yılında 24 -26 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde “LESHOW İSTANBUL” olarak Türkiye’de de düzenlemeye hazırlanıyor.

LeShow Fuarı’na Almanya, Avustralya, Çin, Kanada, Kolombiya, Macaristan, Polonya, Hindistan, Yunanistan, İtalya, Ukrayna ve Rusya olmak üzere 13 ülkeden 108 firma katılacak. Fuarda; deri, deri ve kürk konfeksiyon, ham deri ve aksesuar ürünleri sergilenecek.

LeShow İstanbul’a 20 Ülkeden 450 kişilik alım heyeti ve 11 ülkeden 130 üretici katılımcı yer alacak.

LeShow İstanbul üretici, toptancı, mağaza, tasarımcı, nihai tüketici zincirini bir araya getiren tek uluslararası deri ve moda fuarıdır.  LeShow İstanbul üstün kalite anlayışı ve sıcak atmosferi ile Türkiye’ de fark yaratan butik bir ihtisas fuarı olacaktır.

24-26 Ocak 2019 tarihleri arasında ilk kez düzenlenecek olan LeShow İstanbul Deri Moda Fuarı, dünyanın hızla büyüyen deri merkezi pazarına erişebilmenin önemli bir adresi olmaya hazırlanıyor ve çözüme ihtiyaç duyan alıcılara ürünlerinizi sergileme imkanı sunuyor.

LeShow İstanbul Deri Moda Fuarı, ağırlıklı olarak Rusya başta olmak üzere yakın coğrafyadaki toptancı merkezleri ile beraber; alış veriş merkezlerinden, satın alımcılara, iş geliştiricilere kadar sektörün her kesiminden ziyaretçiyi ağırlayacaktır.

LeShow İstanbul, 24 Ocak akşamı koreografisini Asil Çağıl’ın, sunumu Jülide Ateş’in yaptığı gala defilesi ile açılış yapacak. Gala defilesine ünlü modellerden Özge Ulusoy, Çağla Şikel, Ece Gürsel, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Tuğçe Sarıkaya, Anastasiya Pavelya, Tuğba Karaca, Doğa Topçam, Tetiana Khoreva, Adeliya Yurasli, Leena Shindonla, Özge Nur Üçel, Burcu Kavaklı, Nazlıcan Erden, Türkan Geyik, Yasemin Yeniay, Simge Ünal, Olga Zaremba, Olga Fabi, Melike Yalnız, Özlem Karaoğlu, Yağmur Ayaz, Berna Batur, Jenya Krivenko, Gözde Çoşkun, Gamze Balım, Seviye İkbal podyumda olacaklar.

LeShow İstanbul “Everythıng Is Connected” mottosuyla 24-26 Ocak 2019 tarihleri arasında ziyaretçisiyle buluşacak.

Haber: Nasuh Bektaş

Başa dön tuşu