Genel

Mama Sandalyesi

Bebekler yavaş yavaş büyüyüp bir birey haline gelirken evde de yeni bir birey olarak masada yenini almaya başlamaktadır. Bebekler için masaya bir tabak konulmasının yanında bir de mama sandalyesi konulması gerekmektedir. Bu sandalye ile bebeğin yemek yemesi ve sandalyede uzun süre düşmeden oturması sağlanmaktadır. Bebekler için tasarlanmış olan mama sandalyesi güvenlik olarak uygun şekilde tasarlanmış olmalıdır.  Böylece bebeğin yemek yerken düşmesinin önüne geçilebilir.

Bebeğiniz İçin Uygun Mama Sandalyesi

Bebeğin aileye dahil olması oturmaya başlaması ve altı ayını tamamladıktan sonra ek gıdaya geçmesi ile masaya yakın bulunmasını sağlayan bir mama sandalyesine ihtiyacı olacaktır. Mama sandalyeleri bebekler için ayaklarını koyacakları kısım ile birlikte çocuklar için rahat yemek yeme ortamı olarak tasarlanmıştır. Mama sandalyesi kullanan anneler bebeklerinin yemeklerini daha büyük bir zevkle yemesini sağlayabilirler. Böylece bebeklerin gelişimleri çok daha güzel olacaktır.

Mama Sandalyesi Özellikleri

Mama sandalyesi çocukların masada sandalyede desteksiz oturabilmelerine kadar kullanılmaktadır. Bu sandalyelerde ön tabla kısmına yemek konulmaktadır. Bebeklerin güvenliğini sağlayan ve düşmesini engelleyen bağlantı noktaları bulunmaktadır. Bu sandalye modellerini incelemek ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.kraftbaby.com/mama-sandalyeleri sayfasız sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı