Genel

Nazım Kitabevi, Sektöründe Bir İlke Daha İmza Attı

Ayşen Laçinel Akademi, AL Danışmanlık deneyimi ve  güçlü kadrosu ile eğitim camiası için öğretmen, veli ve öğrencilere yönelik eğitim ve motivasyon programı hazırladı.

İçinde bulunduğumuz dönemde motivasyona anlaşılmaya ve kendini güncellemeye her zamankinden daha çok ihtiyaç var. Yaşam Okulu Programı, alanında uzman AL Danışmanlık kadrosu tarafından, hazırlandı.

Nazım kitabevi Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Gökel, ‘Sınava hazırlanan öğrenciler,, çocukları sınava girecek olan veliler ve bu yoğun tempoda görev yapan kıymetli öğretmenler için hem motivasyon hem bilgi güncelleme hem de yoğun tempoda bir pencere açma imkanı olacak fark yaratacak bir program hazırladık. Çalıştığımız okullar için özenerek tasarladığımız bir program.’  dedi.

Nazım Kitabevi

Tüm okullar, Nazım Kitabevi’nden bilgi alarak bu programdan faydalanabilir.

Programda;
Etkin İletişim
İmaj Yönetimi
Diksiyon ve Güzel Konuşma
İletişimde Koçluk Yaklaşımı
Başarı ve Motivasyon
Zaman Yönetimi ve Planlama
Duygusal Zeka
Stres Yönetimi konularında seminerler verilecek.

Prof. Dr. Berat Bir, Türkiye Hafıza Şampiyonu Rukiye Eyaz Çal, Motivasyon Konuşmacısı İsmail Karasu eğitim verecek dikkat çeken isimlerden.

Nazım Kitabevi kurucusu Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Göker ile AL Danışmanlık Genel Müdürü Ayşen Laçinel’in projesi olan bu önemli çalışmayı, Nazım Kitabevi Genel Müdür Yardımcısı Demet Atay yürütecek.

Veli, öğretmen ve öğrenciler için kapsamlı  bir program olan Yaşam Okuluna katılıp tamamlayanlar, Ayşen Laçinel Akademi Sertifikası alacaklar.

Nazım Kitabevi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu