ETKİNLİKLERSERGİ

NurchenL’in Soyut Resim Sergisi Art212 Sanat Galerisi’nde

NurchenL’in soyut resim sergisi Art212 Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

Soyut çalışmaları ile son yıllarda öne çıkan sanatçılardan NurchenL, Nişantaşı Art212 Sanat Galerisi‘nde Nothingness (Hiçlik) adlı sergisi ile eserlerini 18- 24 Kasım tarihleri arasında sanatseverlerle buluşturuyor.

Sanatçı, yaratıcılığını sadece tuallerde değil tasarım olarak da bu sergisinde ziyaretçilere sunmaya hazırlanıyor. Özgün ve renkleri dans ettiren resimleri, Art&Light özel tasarım Vintage çantaları, özel kumaş dekorları ile fark yaratan NurchenL, özel koleksiyonunu sanatçı ve sanatseverlerin beğenisine sunuyor.


Sanatçının eserleri yurt içi ve yurt dışında koleksiyonerler tarafından ilgi ile izleniyor. Özellikle kullandığı renkler ve bu renklerin dansı ile seçtiği temalar ve eserleri büyük ilgi uyandırıyor.

Sanat ve kişisel danışmanlığını ise Ayşen Laçinel yürütüyor. Sanatçı bundan sonraki planlarında pandemi nedeni ile daha önceden planlanan ve ertelenen yurtdışındaki sergilerine devam edecek. Sırasıyla Fransa, İtalya, Amerika, Rusya, Dubai, Katar sergi ve programları bulunuyor.

Sergi, 18 Kasım saat 18.00’da açılıyor.

Art212 Sanat Galerisi
Kadırgalar Caddesi No:8
Nişantaşı / İstanbul

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı