ETKİNLİKLERSERGİ

‘ÖZ’, Keras Art Project Gallery’de

RUH VE BEDEN ÖZLERİNİN, SANATTAKİ ÖZGÜRLÜĞE YANSIMASI TEMALI SERGİ KERAS ART PROJECT GALLERY’DE

Sanatın yeni fikir ve kimliklerinin özgür oluşumlarında var olmamıza olanak sağlayan ve ruh ile beden kavramlarının temsil edildiği boyutta var edilen özleri, özgür kılmayı ilham alarak sergilerini oluşturan İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi öğrencileri ve aynı zamanda Artflov’un kurucuları Dilara Yetişen ve Tuğçe Bacakcı küratörlüğündeki, ‘‘ÖZ’ isimli sergi 24-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında İstanbul/Balat’ta bulunan Keras Art Project Gallery’de gerçekleşecek.

Sanatçıların farklı teknik ve materyal kullanımı ile biçimlenen, figüratif imgelerin ön planda olduğu eserler karşımıza çıkıyor. Bu eserlerde vurgulanan imgeler, temsil edilen yeni bir bedenleşme sürecinin doğuşunu ele alıyor. Bu doğuş, ruhun oluşumundaki özden ve beden ile kurduğu her yaşamsal etkiyle gelişim gösteren kalıplaşmamış bir yaratım süreci ile geçmiş, gelecek ve şimdi arasında köprü kuruyor.

Gerçekleşecek olan sergide Elif Fırat, Loya Kader Öztürkmen, Muhammet Bakır, Rıfat Kartal, Seda Çelik, Simge Öztürk, Şule Büyükbayram ve Yeska’nın eserleri yer alacak. “ÖZ”, 24-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Keras Art Project Gallery’de tüm sanatseverler tarafından ziyaret edilebilir.

Keras Art Project Gallery
Balat Mh. Çorbacı Çeşmesi Sk. No:24
Fatih/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu