Genel

Quilling Nedir?

Quilling, Tüm dünyada Kullanılan kâğıtların dekoratif amaçlı tasarımlara dönüştürülmesi işlemlerine edilmektedir.  Şekillendirilmiş ve birbirine yapıştırılmış kâğıtları şeritler halinde kullanılmasını içeren bir sanattır.  Genellikle hobi evlerinde kullanılan bu tür kâğıt parçaları,  farklı renklerde ve desenlerde üretici firmalar tarafından piyasaya sunulmuş olan ürünlerdir.

Bu ürünler uzun sene kullanım yapılabilmesi açısından tercih edilir. Su ile birleştirilmesi durumunda En iyilerinden firmalar tarafından pek önerilen bir durum değildir. Ayrıca Kullanım sırasında Kendisine ait olan Yapıştırıcılar sayesinde uzun seneler boyunca herhangi bir hasar oluşturmadan bugünleri sergilemek mümkün olmaktadır.

Quilling Sanatının Gerçekleştirdikten Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Quilling sanatı origami gibi bir sanat dalı değildir. Mevcut bir mukavva yâda farklı zeminler üzerine kesilen özel kâğıt parçalarının yapıştırılması ile ortaya çıkan şekillerin genel adıdır. İhtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşmak aynı zamanda Quilling sanatı ile uğraşmak istiyor iseniz https://www.hobi24.com/quilling internet adresinden gerekli olan tüm Quilling malzemelerine ve yapıştırıcı ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu ürünler kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı