RESİMSANATTAN

Rafet Arslan’ın ‘Kurgusal Âlemler’i Hugin&Munin’de

Sanatçı Rafet Arslan’ın farklı dönem ve serilerindeki boyama ve montajı birleştirdiği, karışık teknik resimlerini yan yana getirdiği Kurgusal Âlemler sergisi, Hugin&Munin Sanat Galerisi’nde açıldı.

Rafet Arslan‘ın çoğunluğunu 2010 ile 2020 yılları arasında kâğıt, tuval, ahşap panel, ayna gibi farklı materyaller üzerinde ürettiği eserleri Hugin&Munin Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu. ‘Kurgusal Âlemler’ sergisi, izleyiciye farklı olasılıkları barındıran okumalar sunuyor. Eserler, sanatçının renk, kompozisyon ve imge yaratmak konusundaki hassasiyetini yansıtıyorlar.

Arslan; uygarlığın parlak izleri, sanat tarihinin birikimiyle, gündelik yaşamın sonluluk ve tüketimle iç içe geçmiş görsel dilini çalışmalarında karşı karşıya getiriyor ve oluşturduğu dille farklı sorgulamalara açık resimsel alanlar açıyor.

Bu karışık teknik resimlerin dünyalarında gezerken kendi bakışınızla parçaları yeniden birleştirip bütünsel bakışlar oluşturabileceğiniz bu sergiyi 11 Aralık 2022 tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca sanatçının katılımı ve anlatımı ile 3 Aralık’ta bir sergi turu düzenlenecek.

HUGIN&MUNIN
Kuzguncuk Mah. Tufan Sok. No: 11
Üsküdar – İSTANBUL

https://www.huginvemunin.com/

‘Merdiven Testi’ İle Kalp Yetmezliği Riskinizi Belirleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu