SANATTANTİYATRO

Sevgililer Günü’nde Seyirci İle Buluştu: ‘Aşk Kilo İle Tartılmaz’

Epizot Görsel Sanatlar ve Kedi Sahne Sanatları ortak yapımı olan “Aşk Kilo İle Tartılmaz” oyunu ilk gösterimini Sevgililer Günü’nde Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. 

Damla Cercisoğlu’nun yazıp-yönettiği oyunun genel sanat yönetmenliğini Hakan Altıner yaptı. Oyunda Selda Özbek Orpak, Hazım Körmükçü, Burçin Bildik ve İlkyaz Kocatepe rol aldı.

Aşk Kilo İle Tartılmaz

Oyunun ilk gösterimine, Aysun Kocatepe, Ali Kocatepe, Aydan Şener, Atilla Atasoy, Emre Büyükpınar, Tayfun Yılmaz, Orçun Kaptan, Suat Güzey gelenler arasındaydı.

İki perdelik oyun sıcak bir hikâyesi ile izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Biricik Jale’nin iki seçenek arasındaki yolculuğunda kendine arkadaşlık eden günlüğü ile yaşadıklarını keyifle izleyeceksiniz.

Aşk Kilo İle Tartılmaz

Aşk Kilo İle Tartılmaz Oyunu Hakkında

Dünyanın en iyi kalpli, en iyi huylu, en sevgi dolu kızı, Biricik Jale’nin bir tane derdi vardır: Kiloları. Hep içine attığı bu ” sorununu” çözebilmesi için, sevgili annesi bir formül önerir. Bir günlük tutmak ve o günlüğe kimseye söyleyemediği her şeyi yazmak. Hatta yine kalbinin gizli köşelerinde sakladığı aşklarını da. Bakalım, Biricik Jale’nin günlüğü bize neler anlatacak? İki büyük aşkıyla (Erman Bey ve Popstar Eray) nasıl başa çıkacak? Aşk Kiloyla Tartılmaz neşeli/ sıcak/ sevimli bir komedi. Aşk Kilo İle Tartılmaz oyununu Damla Cercisoğlu uyarladı ve sahneye koydu.

Aşk Kilo İle Tartılmaz
Dekor-kostüm tasarım: Tülin PURAL
Görsel tasarım: Barış ÇANTAY
Işık tasarımı: Özgür Kaan PURAL
Ses tasarımı: Ufuk SERBEST

Oyunda Selda ÖZBEK ORPAK / Hazım KÖRMÜKÇÜ / Burçin BİLDİK / İlkyaz KOCATEPE rol alıyorlar.

Aşk Kilo İle Tartılmaz

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu