ETKİNLİKLERSANATTANSERGİ

TELE1’E DESTEK SERGİSİ: “BİRLİKTEYİZ”

Türkiye’nin bağımsız kanalı TELE 1, 2020’yi Uluslararası Knidos Kültür Sanat Akademisi (UKKSA) ev sahipliğinde “Birlikteyiz” sergisiyle karşılıyor.

Bubi, Ali Elmacı, Ekrem Kahraman, Gazi Şansoy, Ertuğrul Ateş, Mehmet Günyeli, Mahmut Celayir, İsmail Acar, Genco Gülan gibi Türkiye’nin en önemli 45 sanatçısının katılımıyla açılacak TELE1’e destek sergisi, resim, heykel, cam ve seramik yapıtlarından oluşuyor.

Uluslararası Knidos Kültür Sanat Akademisi (UKKSA)  ve TELE1 işbirliğiyle Emre Kongar, TELE 1 Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Osman Saffet Arolat ve UKKSA Başkanı Nevzat Metin’in katılımıyla 28 Aralık’ta açılacak sergiye sanat, edebiyat, politika ve düşün dünyasından birçok isim katılacak.

“Birlikteyiz” sergisi 15 Ocak 2020 tarihine kadar  Uluslararası Knidos Kültür Sanat Akademisi’nin Kızıltoprak’taki galerisinde izlenebilir.

UKKSA İSTANBUL
Feneryolu, 34724 Kadıköy/İstanbul

UKKSA Hakkında

2010 yılında sivil toplum kuruluşları, sanatçılar, akademisyenler ve sanat sever insanların desteğiyle Datça’da kurulan UKKSA, her yıl Datça-Yaka mahallesindeki yerleşkesinde düzenlediği etkinliklerle ülkemizden ve yurtdışından sanatçıları, öğrencileri ve sanatseverleri konuk ediyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı