SANATTANSİNEMA

The Old Guard, sadece Netflix’te!

NETFLIX, BAŞROLÜNDE CHARLIZE THERON'UN YER ALDIĞI THE OLD GUARD FİLMİNDEN YENİ BİR FRAGMAN PAYLAŞTI

The Old Guard, 10 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

The Old Guard, Greg Rucka ve Leanardo Fernandez’in çok sevilen çizgi roman serisinden uyarlandı. Netflix, başrolünde Charlize Theron’un oynadığı filmin fragmanını paylaştı.

Yönetmen: Gina Prince-Bythewood
Senarist: Greg Rucka
Yapımcılar: David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Charlize Theron, AJ Dix, Beth Kono ve Marc Evans
Oyuncu Kadrosu: Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor

Film Hakkında
Andy (Charlize Theron) isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahiptir. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa olur. Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) isimli asker, grubu içinde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini verecek. Greg Rucka’nın çok sevilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (LOVE & BASKETBALL, IŞIKLAR ALTINDA) tarafından yönetilen THE OLD GUARD, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu