ETKİNLİKLER

TİYATRO PROGRAMI 17 ARALIK – 23 ARALIK 2018

17 ARALIK – 23 ARALIK 2018 TİYATRO PROGRAMI

17 Aralık 2018

Bir Baba Hamlet 
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu
17 Aralık 2018 – 20:00

Ferhangi Şeyler 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
17 Aralık 2018 – 20:30

Gülmeye Geldik Dünyaya 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
17 Aralık 2018 – 20:30

Hoşdeng 
Entropi Sahne
17 Aralık 2018 – 20:30

Hoşgeldin Boyacı 
MEB Şura Salonu
17 Aralık 2018 – 20:00

Köpek 
Asmalı Sahne
17 Aralık 2018 – 20:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Yenişehir Kültür Merkezi Barış Salonu
17 Aralık 2018 – 20:00

Leyla’nın Evi 
Aydın Kültür Merkezi
17 Aralık 2018 – 20:30

Yaşamaya Dair 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
17 Aralık 2018 – 20:30

Yedi 
Sahne Çolpan İlhan
17 Aralık 2018 – 20:30

18 Aralık 2018

Aktör Kean 
Tatavla Sahnesi
18 Aralık 2018 – 20:30

Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar 
Sahne Çolpan İlhan
18 Aralık 2018 – 20:30

Bir Yaz Gecesi Rüyası 
AKKM Orhangazi Salonu
18 Aralık 2018 – 20:30

Delirium 
Tatbikat Sahnesi Ankara
18 Aralık 2018 – 20:30

Efsane Kadın 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Salonu
18 Aralık 2018 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
18 Aralık 2018 – 20:30

Gülmeye Geldik Dünyaya 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
18 Aralık 2018 – 20:30

Kıyıya Oturmanın Böylesi 
TOY İstanbul
18 Aralık 2018 – 20:30

Kibarlık Budalası 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
18 Aralık 2018 – 20:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu
18 Aralık 2018 – 20:00

Leyla’nın Evi 
EGS Kongre Kültür Merkezi
18 Aralık 2018 – 20:30

Özel Kadınlar Listesi 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
18 Aralık 2018 – 20:30

Van Gogh
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
18 Aralık 2018 – 20:30

19 Aralık 2018

Barut Fıçısı 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
19 Aralık 2018 – 20:30

Cimri 
UNIQ Hall
19 Aralık 2018 – 20:30

Eve Dönüş 
TOY İstanbul
19 Aralık 2018 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
19 Aralık 2018 – 20:30

Hangisi Karısı 
Duru Tiyatro
19 Aralık 2018 – 20:30

Jean-Paul Marat 
Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi
19 Aralık 2018 – 20:30

Leyla’nın Evi 
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
19 Aralık 2018 – 20:30

Mahşer-i Cümbüş 
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu
19 Aralık 2018 – 20:00

Nereye Gitti Bütün Çiçekler 
Tayyare Kültür Merkezi
19 Aralık 2018 – 20:30

Rausch 
Endless Art Taksim
19 Aralık 2018 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Adana Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi
19 Aralık 2018 – 20:30

Taranta Babu 
Entropi Sahne
19 Aralık 2018 – 20:30

Teftişör 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
19 Aralık 2018 – 20:30

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
19 Aralık 2018 – 20:30

Yalnızlar Kulübü 
Zorlu PSM Studio Sahne
19 Aralık 2018 – 20:30

Yaşamaya Dair 
Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Salonu
19 Aralık 2018 – 20:0

20 Aralık 2018

Azizname 
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi
20 Aralık 2018 – 20:00

Benim Adım Feuerbach 
Artı Sahne
20 Aralık 2018 – 20:30

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Tatbikat Sahnesi Ankara
20 Aralık 2018 – 20:30

Dönüşüm 
Altkat Sanat
20 Aralık 2018 – 20:30

Ev Yapımı 
Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi
20 Aralık 2018 – 20:00

Ferhangi Şeyler 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
20 Aralık 2018 – 20:30

Göç Dalgası 
KatsSahne
20 Aralık 2018 – 20:30

Işıltılı Haşereler 
ikincikat
20 Aralık 2018 – 20:30

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar 
TOY İstanbul
20 Aralık 2018 – 20:30

Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi 
Akasya Kültür Sanat
20 Aralık 2018 – 20:30

Sesler 
Endless Art Taksim
20 Aralık 2018 – 20:30

21 Aralık 2018

Akşam Yemeği 
Çevre Tiyatrosu
21 Aralık 2018 – 20:30

Bahar Noktası Opereti 
Tatavla Sahnesi
21 Aralık 2018 – 20:30

Batı 
Sahne Pulchérie
21 Aralık 2018 – 20:30

Bedel 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
21 Aralık 2018 – 20:30

Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar 
Endless Art Taksim
21 Aralık 2018 – 20:00

Beyaz 
Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi
21 Aralık 2018 – 20:30

Ev Yapımı 
Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi
21 Aralık 2018 – 20:00

Ferhangi Şeyler 
Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu
21 Aralık 2018 – 20:00

Frida 
Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
21 Aralık 2018 – 20:30

Hoşgeldin Boyacı
Artı Sahne
21 Aralık 2018 – 20:30

Kapıcı 
Gri Sahne
21 Aralık 2018 – 20:30

Patates 
Akasya Kültür Sanat
21 Aralık 2018 – 20:30

Tamamla Bizi Ey Aşk 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
21 Aralık 2018 – 20:30

Tebeşir İzi 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
21 Aralık 2018 – 20:30

22 Aralık 2018

Adalet Sizsiniz 
Artı Sahne
22 Aralık 2018 – 20:30

Ahududu 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
22 Aralık 2018 – 20:30

Allahaısmarladık Cumhuriyet 
Tatavla Sahnesi
22 Aralık 2018 – 20:30

Arzu Tramvayı 
UNIQ Hall
22 Aralık 2018 – 20:30

Bedel 
Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi
22 Aralık 2018 – 20:00

Benim Güzel Pabuçlarım 
Sahne Maslak
22 Aralık 2018 – 13:00

Çingeneler Zamanı 
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi
22 Aralık 2018 – 20:00

Çok Satanlar 
TOY İstanbul
22 Aralık 2018 – 20:30

Ev Yapımı 
Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi
22 Aralık 2018 – 20:00

Kanatsız Güvercinler 
Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
22 Aralık 2018 – 20:30

Kassandra 
Endless Art Taksim
22 Aralık 2018 – 20:30

Kral 
Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi
22 Aralık 2018 – 20:30

Netoçka Nezvanova 
Sahne Çolpan İlhan
22 Aralık 2018 – 20:30

Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi 
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
22 Aralık 2018 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Duru Tiyatro
22 Aralık 2018 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Tiyatro Akla Kara
22 Aralık 2018 – 20:30

Üçü Bir Arada 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
22 Aralık 2018 – 20:30

Ünsüz Kadınlar 
Garaj Sahne
22 Aralık 2018 – 20:00

23 Aralık 2018

Antigone 
Tatavla Sahnesi
23 Aralık 2018 – 19:00

Beyaz 
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi
23 Aralık 2018 – 20:00

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Yenimahalle Nazım Hikmet K. M. Yıldız Kenter Salonu
23 Aralık 2018 – 20:30

Bir İdam Mahkumunun Son Günü 
Cermodern
23 Aralık 2018 – 20:00

Çok Soğuk 
Toy İzmir Ege Perla
23 Aralık 2018 – 15:00

Görünmez Çocuk 
Tiyatro 34
23 Aralık 2018 – 15:00

Hangisi Karısı 
Akasya Kültür Sanat
23 Aralık 2018 – 20:00

Korkuyu Beklerken 
Entropi Sahne
23 Aralık 2018 – 19:00

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Artı Sahne
23 Aralık 2018 – 16:00

Leyla’nın Evi 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
23 Aralık 2018 – 18:30

Meçhul Paşa 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
23 Aralık 2018 – 20:00

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
23 Aralık 2018 – 20:00

Şen Makas 
Kenter Tiyatrosu
23 Aralık 2018 – 15:30

Ünsüz Kadınlar 
Garaj Sahne
23 Aralık 2018 – 15:00

Yalnızlar Kulübü 
TOY İstanbul
23 Aralık 2018 – 17:00

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
23 Aralık 2018 – 13:00

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

Başa dön tuşu