Genel

Türkiye’nin En Büyük Gelinlik Defilesi: ‘Gelin Damat Fashion Day’

Gelin Damat Dergisi tarafından 5. kez düzenlenen Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi “Gelin Damat Fashion Day”, 7-8 Nisan 2021 Çarşamba ve Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleşiyor.
Geçen yıl yapılması gereken defile, Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında ertelenmişti. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek defile Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak gerçekleşecek. 

Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesinde “Gelin Damat Fashion Day” ülkemizin en ünlü mankenleri podyumda olacak. Tuğba Özay, Ece Gürsel, İvana Sert, Wilma Elles, Gözde Mukavelat ve bir çok ünlü manken podyumda olacak. Defilenin koreografisi Uğurkan Erez Ajans tarafından yapılacak.

Ünlü sunucular Müge Uzel ve Burak Törün’ün sunumlarıyla renklenecek olan bu özel gün, Türkiye ve Avrupa’dan 51 modacının katılımıyla gerçekleşecek. 2020’nin en özel gelinlik, damatlık ve abiye modelleri sergilenecek.

 “Benim gelinliğim, benim damatlığım ve benim gece kıyafetim saraylara yaraşır” diyen herkes Çırağan Sarayı’nda ”Gelin Damat Fashion Day” defilesinde olacak.

Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi ve defile organizatörü Ferhat Muğurtay yaptığı açıklamada: “51 modacının en iyi tasarımlarını, en iyi taşıyacak mankenlerle, en iyi mekânda ülkemizin en büyük gelinlik defilesini gerçekleştiriyoruz. Evlenecek çiftleri ve tasarımlarına güvenen ‘benim gelinliğim, benim gece kıyafetim iddialı’ diyen tüm moda evlerini 7-8 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda buluşmaya davet ediyorum” dedi.

Gelin Damat Dergisi tarafından 8 Nisan Çırağan Sarayı’nda Türk İş Kadınları Rehberi ve Organizasyonu düzenlenecek.

Türkiye’nin en iyi evlilik hazırlıkları dergisi konumunda olan Gelin Damat Dergisi bünyesinde gerçekleşecek “2021 Türk İş Kadınları Rehberi ve Organizasyonu ” beğeninize ve katılımınıza sunuluyor.

Türk İş Kadınları, Türkiye içinde ve dışında faaliyet gösteren iş kadınlarının biyografilerinin yer alacağı geniş bir rehber ve tüm katılımcıların Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek plaket töreni ile bir araya getirecek, ilişkilerin güçlenmesini sağlayacak, benzersiz bir yayın ve organizasyondur.

Haber: Nasuh Bektaş  

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı