Genel

TZL Suites Nişantaşı, Turizmcileri Ağırladı

TZL Suites Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tüzel ve TÜRSAB İstanbul Boğaziçi Bölge Temsil Kurulu Başkanı Dr. Yüksel Türemez organizasyonu ile turizm acente yöneticileri, çalışanları ve turizm yazarları müzikli etkinlikte bir araya geldi.

12 Haziran Çarşamba akşamı düzenlenen ‘Yaza Merhaba’ kokteyl prolenge etkinliğine TZL Suites Nişantaşı ev sahipliği yaptı. Etkinliği, sıcak yaz günlerinin gelişini kutlamak amacı ile düzenlediklerini belirten TZL Suites Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tüzel, TZL Suites Nişantaşı bünyesinde bulunan Moyaj Restaurant‘ta turizm sektörünün önemli yöneticilerini ve çalışanlarını ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

TZL Suit Nişantaşı, Turizmcileri Ağırladı

Etkinliğe TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, TURSAV Vakfı Başkanı Çetin Gürcün, TÜRSAB İstanbul Boğaziçi Bölge Temsil Kurulu Başkanı Dr. Yüksel Sönmez, EURASIA Tourism Genel Müdürü Günnur Diker, UNIVERSAL Turizm Genel Müdürü Mustafa Yalçın, Gazeteci Hikmet Aydoğan, Ange Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Elif Doruk, Kentim Gazetesi Yayın Yönetmeni Saime Oğuzhan, Turizm Yazarları; Ökkeş Bölükbaşı, Hatice Ünal Bilen, Köksal Abdullah Menoğlu’nun yanı sıra CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları Cabbar Kement, Sinan Karaca Öztürk ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

TZL Suit Nişantaşı, Turizmcileri Ağırladı

‘Harmony by Tuzel’ turizm dergisi ile de turizm sektörünün sorunlarına değinen ve gelişmesine katkı koymaya devam eden Murat Tüzel, meslektaşları ile bir araya gelmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

TZL Suit Nişantaşı, Turizmcileri Ağırladı

Sağlıklı Beslenmek İçin Olmazsa Olmazlar Nelerdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu