Genel

Usta Sanatçı Müjdat Gezen’den Betül Demir’e Anlamlı Hediye

Şarkıcı Betül Demir, doğum gününde görkemli bir konserle sahnedeydi. 

Şarkıcı Betül Demir, doğum gününde Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle muhteşem bir konserde buluştu. Betül Demir, pandemi sonrası normalleşme ile birlikte ilk konserle sahnedeydi. Hem sanatçılar hem dinleyiciler konserleri çok özlediğini dile getirdiler.

Betül Demir’in doğum gününde gerçekleşen konser, özel konuk ve sahne şovları ile izleyicileri, adeta büyüledi. Konser sonrası seyirciler, uzun süre tezahüratlarla Betül Demir’i tekrar sahneye çağırdı. Ve Betül Demir, dinleyicilerini kırmadı.

Konser öncesi basına açılamalarda bulunan Betül Demir, uzun süre dinleyicilerden uzak kalmanın zor olduğunu söyledi. Bu günleri biran önce atlatıp, normalleşmeliyiz dedi.

Betül Demir’i doğum gününde yalnız bırakmayanlar arasında Usta Sanatçı Müjdat Gezen ve bağlamanın üstadı Mazlum Çimen vardı. Betül Demir aynı zamanda Müjdat Gezen’in öğrencisi olup, yakın zamanda bir proje ile sahnede olacaklarını açıkladı.

Müjdat Gezen ve Mazlum Çimen, Betül Demir ile sahnede şarkı seslendirdiler. Betül Demir’e doğum gününde sahnede doğum günü pastası sürprizi yapıldı.

Müjdat Gezen, Betül Demir’e doğum gününde unutulmaz bir hediye verdi. Bütün seyirciler ayakta alkışladı. Duygu dolu anlar yaşandı.

İzmir İşgali sonrasında Türk Bayraklarının toplanıp, yakıldığını söyleyen Müjdat Gezen, Türk askerlerinin İzmir’e doğru geldiğini duyan İzmirli kadınların evlerinde kendi elleri ile bayraklar dikip, bu bayraklarla askerlerimizin karşılandığını anlattı. O zaman dikilen bayrakların bir benzerini Betül Demir’e hediye etti. Ve kadınımızın gücüne ve vatanseverliğine vurgu yaptı. Duygu dolu anlar İzmir Marşı ile en üst seviyeye çıktı.

Konser bitimi, Betül Demir’in “Hoşça Kalın Atatürk’le Kalın” sözü uzun süre alkışlandı.

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı