MÜZİKSANATTANTİYATRO

Ustalar “Şarkılar Seni Söyler” Müzikali’nde buluştu!

Müjdat Gezen’in yapımcılığını ve yönetmenliği üstlendiği “Şarkılar Seni Söyler” Müzikali seyirci ile buluştu.

Türk filmlerinde izlediğimiz gazino sahneleri bu müzikalle tekrar hayat buluyor. Hepimizin büyük hayranlık duyduğu sinema ve sahne sanatçıları ünlü sanatçılar tarafından canlandırılıyor. Dans ve müziklerin yer aldığı müzikal, bir döneme damgasını vuran gazino yaşamını anlatıyor.

Müzikalde Safiye Ayla, Müzeyyen Senar, Zeki Müren gibi aramızdan ayrılmış çok değerli isimlerin yanında, yine döneme damgalarını vurmuş usta isimler Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Türkan Şoray, Bülent Ersoy, Zerrin Özer de canlandırılıyor. Semiha Yankı kendi gençliğini canlandırıyor.

Fatih Ürek, Zeki Müren’e hayat veriyor. Türkan Şoray’a olan benzerliğiyle akıllarda yer eden Melike İpek Yalova, Türk sinemasının sultanı rolünde karşımıza çıkıyor. Fehmi Dalsaldı ise Sezen Aksu, Zerrin Özer ve Bülent Ersoy’u canlandırıyor. Ajda Pekkan’ı genç sanatçılardan Nazlı Mengi canlandırıyor.

Müzikalin en büyük sürprizi iki büyük ismin sahneye çıkması oldu. Türk Sinemasının en büyük ustalarından Cüneyt Arkın’ı sahnede görmek seyircileri çok mutlu etti. Aynı zamanda Müzikalin yapımcısı ve yönetmeni olan yılların usta sanatçısı Müjdat Gezen de müzikalde rol alıyor.

Müzikalde, Zeki Müren canlandırması seyircileri oldukça duygulandırırken, Cüneyt Arkın dakikalarca alkışlandı. ‘Şarkılar Seni Söyler’ Müzikali, Maslak Tim Show Center‘da sahneleniyor.

Yapım Yönetim: Müjdat Gezen
Müzik: Seçil Akın
Koreografi: Pınar Ataer
Dekor: Gamze Kuş
Kostüm: Aygül
F.Ürek Kostüm: Hakan Akkaya
Stüdyo: Müziklab
Butofor: Şaban Çubukçu

Oyuncu Kadrosu:
Cüneyt Arkın, Fatih Ürek, Müjdat Gezen, Melike İpek Yalova, Fehmi Dalsaldı, Sude Albayrak, Sadun Aksüt, Barış Taşkın, Mert Egemen, Seda Kala, Can Bana, Cavidan Kutlu, Aykut Taşkın, Beyza İrtürk, Can Altıntaş, Cemil Aydoğdu, Cengiz Gezgin, Deniz Aksoy, Ece Sögüt, Fatih Kala, Gizem Sönmez, Kıvanç Tiner, Mehmet Türkbeyler, Merve Durgun, Murat Donat, Musacan Kılıç, Nafi Mert Egemen, Nazlı Mengi, Nesimi Güven, Nuri Serhat İdikut, Öncil Aktarıcı, Özlem Ceylem, Ramazan Tetik, Ramin Nezir, Reyhan Ulu Ekinci, Sonat Tokuç, Su Cülcüloğlu, Volkan Kemal Yalav, Seda Dığış, Buket Kala, Duygu Anlaş, Demet Kutadgu, Burcu Coşar, Ece Söğüt, İbrahim Emrah Zor, Baki Orhun Bayındır, Burhan Ergül, Mutlu Öğretmek, Gizem Demirkol, Bernis Canveren

Haber-Fotoğraf-Video: Nasuh Bektaş

Başa dön tuşu