ETKİNLİKLERSERGİ

Vega Karma Grup Sergisi

“VEGA”
“Sanatın Derinliklerine Doğru Göz Kamaştırıcı Bir Yolculuk”
İstanbul’un büyüleyici atmosferini ve tarihini yansıtan Mısır Apartmanı’nda yaratıcılık ve sanatın derinliklerine doğru bir yolculuğa hazır mısınız?

Artıkare Sanat Merkezi’nin bünyesinde ekip olarak çalışan aynı zamanda kendi alanlarında uzmanlaşarak eğitim veren eğitmen ve sanatçıların eserlerinden oluşan karma grup sergisi VEGA 22 Kasım 2023 de tarihi Mısır Apartmanı’nın büyülü atmosferinde açılıyor.

Kendi içsel dünyalarına resim, heykel ve seramik aracılığıyla bir pencere açan sanatçıların kolektif bir ifadesi olan “Vega” sergisi ile sanatçıların içsel dünyaları ve sanatın büyüleyici etkisi adeta bir ‘Vega’ yıldızı gibi parlıyor.

Vega Karma Grup Sergisi; Filiz Kiprik, Fuat Kiprik, Furkan Yüce, Gökçe Dizman, İsmet Şenal, Mustafa Bayram, Nesrin İçen ve Yaren Deniz Çınar’ın eserlerinden oluşan bir seçkiyle sanatseverlerle buluşacak.

Sanatçıların, yağlıboya, akrilik resim, baskı, seramik ve heykel çalışmalarının, birbirinden farklı eserlerinden oluşan karma grup sergisi, 20 Aralık tarihine kadar Tarihi Mısır Apartmanı’ndaki 360 İstanbul ‘da görülebilir.

22 Kasım – 20 Aralık 2023
360 İstanbul, Tarihi Mısır Apartmanı

Açılış:
22 Kasım Çarşamba
Saat: 19.00-21.00

Organ Bağışı İle Her Bağış Yeni Bir Hayat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu