ETKİNLİKLER

Adalar Kültür Derneği “Bahçe Sineması” başlıyor!

6 Haziran Cumartesi günü “Faruk Kırlı Çini Sergisi” ile başlayan Adalar Kültür Derneği 2020 Yaz Kültür-Sanat Festivali’nde bu hafta Bahçe Sineması, Perşembe ve Cuma günleri(2 – 3 Temmuz) gösterilecek iki filmle perdesini açıyor. 
Perşembe akşamı Yul Bryner‘ın başrolünü oynadığı “Kral ve Ben”, Cuma akşamı ise Elvis Presley‘in “Viva Las Vegas” isimli filmleri oynayacak. Gösterim saati 21.00.
Bu yıl salgın ile ilgili tedbirler gereğince dernek bahçesinde sınırlı sayıda sinemasever ağırlanacak. Ayrıca maskeli gelinmesi de şart.
Adalar Kültür Derneği’nde Nuray Say’ın “Karışık” isimli sergisi Cuma akşamına kadar devam edecek. Cumartesi günü saat 16.00’da Mustafa Gürgüler’in resim sergisinin açılışı yapılacak.
Dernekte yoga, meditasyon, hata yoga ve resim dersleri devam ediyor. 7 Temmuz’dan itibaren Salı ve Cuma günleri pilates başlayacak. Çocuk yogası için kayıtlar devam ediyor. Onbeş günde bir “Faruk Kırlı ile Çini Atölyesi” geçen yılki gibi ilgi görmeye devam ediyor.
Bütün bu faaliyetlere katılmak isteyenler Derneği ziyaret ederek ya da facebook sayfasını izleyerek bilgi sahibi olabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu