KİTAP

Ataol Behramoğlu: “Benim böyle bir sözüm yok”

İnternetteki şiir sitelerinde “Öğrendim ki” adıyla yayımlanan satırlara Ataol Behramoğlu’nun imzası atıldı. Sosyal medyada imzasıyla paylaşılan satıları gören Şair Behramoğlu, “Benim böyle bir sözüm yok” diye karşılık verdi.
Sosyal medya kullanıcısından ise Şair Behramoğlu’nu şaşırtan şu yanıt geldi:
“Hayır var araştırmanızı öneririm.”

“Lütfen bu saçmalık tekrar edip durmasın”

Ataol Behramoğlu sosyal medyada “Benim Öğrendim ki adıyla alt alta dizilen sözlerle bir ilgim yok. Lütfen bu saçmalık tekrar edip durmasın. Anne gezindiğin bağ diye başlayan bir başka saçmalık var. Onunla da ilgim yok” açıklamasını yaptı.

Daha sonra sosyal medyada imzası kullananları araştıran Şair, bu kez kendisine ait olmayan ancak imzasıyla kullanılan farklı sözlerin olduğunu da fark etti.

“Hani iki çay söylemiştik Biri soğuk.. Hesap gelince de ‘Haketmeyene bahşiş vermek domuza gerdan takmak gibidir’ demiştin ya Son bahardı… Ataol Behramoğlu” paylaşımını yapan bir sosyal medya kullanıcısını Şair Behramoğlu, “Allah Allah! Ne zaman etmişim bu lafları! Arkadaşlar, yapmayın” diye yanıtladı.

“Biz geceyi seviyoruz diye kimse kendini yıldız sanmasın. Ataol Behramoğlu paylaşımını ise Ataol Behramoğlu “Bu söz bana ait değil” diye uyardı.

“Düşünüyorum da biz büyüyüyerek çocukluk etmişiz. Ataol Behramoğlu paylaşımını da “Bu söz bana ait değil” diye uyardı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı