SANATTAN

Aura Art Hub, Bebek’te Açıldı

Ünlü sanatçı Alea Pınar Du Pre ve sanat dünyasında ‘’sanatçı avcısı’’ olarak tanınan sanat danışmanı Nagihan Özel’in, bir sanat galerisinden çok daha fazlasını, sanata dair yeni bir pencere, ve bütünleyici bir bakış açısını benimseyerek yarattıkları Aura Art Hub, 19 Ekim’de açıldı. 

Görsel sanatlara dayanan sanatsal projeler için, ismindeki manayı taşıyarak bir ‘’hub’’ hedefi ile Bebek’te açılan Aura Art Hub, Türkiye’deki sanat dünyasına yeni bir ses ve yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.
Farklı disiplinlerde çalışan yerli ve yabancı temsiliyetleri ile, Türkiye’de proje yapmak isteyen tüm kolektör, kurum ve kuruluşlara aracılık edecek olan Aura Art Hub, adından sıkça söz ettirecek projelere imza atacak.


Alea Pınar Du Pre, Patrick Rubinstein, Ayca Oksum, Laurie Raskin, Rasim Koynar, Laura Margarita, Kadir Akyol, Yasemin Aslan Bakiri gibi Türk ve yabancı global çapta eserleri takip edilen birçok sanatçıya ev sahipliği yapan Aura Art Hub’ın açılış etkinliğinde birbirinden kıymetli sanatsever misafirler ağırlandı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı