SANATTANYENİ ÇIKAN ALBÜMLER

Bülent Ortaçgil’den Koleksiyonluk Plak!

Ülkemizin sevilen şarkı yazarı ve kent ozanı Bülent Ortaçgil‘in 4.stüdyo.albümü “Bu Şarkılar Adam Olmaz”, 22 yıl sonra Rainbow45 Records ve EMI – Universal Müzik Türkiye işbirliğiyle ilk kez plak formatında müzikseverlerle buluşuyor!

Bülent Ortaçgil hayranlarının köşe başı albümlerinden birisi olan ve sanatçının elektro/akustik/rock sound denemelerinin en başarılısı olarak kabul gören bu albüm, remastered, yüksek ses kalitesinde ve ayrıca kapak içinde yer alan özel ekiyle birlikte, orijinaline sadık kalınarak yenilenmiş tasarımıyla plakseverlere sunuluyor.

1991 yılında yayınladığı “Oyuna Devam” albümünden 3 yıl sonra kariyerinde yeni bir dönemin kapılarını açan bu uzunçalarda sanatçı, beraber çaldığı müzisyen dostlarıyla ortaya çıkardığı yeni soundla birbirinden güzel 10 şarkıya imza attı. Mart 93 – 94 yılları arasında Serdar Ateşer’in kendi stüdyosunda kaydettiği ‘Bu Şarkılar Adam Olmaz’ albümünde, Bülent Ortaçgil’e çekirdek kadro olarak Serdar Ateşer, Cem Aksel, Akın Eldes eşlik etmiştir. Ayrıca bu albümde konuk sanatçı olarak Erkan Oğur, Ayşe Tütüncü, İmer Demirer, Volkan Hürsever, Timuçin Gürer yer almışlardır.

‘Sensiz Olmaz’ , ‘Dalyan’, ‘Basit’, ‘Bu Şarkılar Adam Olmaz’, ‘ İntegral’, ‘Çiçekler Su İster’ ve ‘Adam Sen de’ ,’Mum’ gibi Ortaçgil’in bugün de hala dillerden düşmeyen hit şarkılarını barındıran bu koleksiyonluk eseri kaçırmayın!

Bu esere buradan en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz:
http://kitapdevrimi.com/bu-sarkilar-adam-olmaz-muzik-lp-bulent-ortacgil-0003881

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı