ETKİNLİKLERSERGİ

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Yıl Sonu Sergisi Büyük İlgi Gördü

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2020 – 2021 eğitim öğretim yılı, yıl sonu sergisi okul müdürü Gökhan İncircioğlu önderliğinde hazırlandı ve açıldı.

Serginin açılışına Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşkun, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş; usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı. Kursiyerler tarafından hazırlanan birbirinden güzel el emeği ürünler sergilendi ve büyük beğeni topladı.

Resim öğretmeni ve ressam Figen Ramazanoğulları, kırk yaş ve üzeri öğrencilerinin yapmış olduğu yağlı boya resimler, 8 ile 14 yaş grubu arasında ki çocukların yapmış olduğu guaj boya resimler ilgi gördü, beğenildi.

Öğretmen  Figen Ramazanoğulları özellikle çocuk öğrencilerin resim kursuna çok ilgi gösterdiklerini ve bundan memnuniyetini dile getirdi. Ramazanoğulları “Çocuklar bizim geleceğimizi yansıtacaklar, geleceğimiz de sanattan geçmektedir” açıklamasında bulundu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı