Genel

Gelin Damat Dergisi’nden Başarılı Kadınlara Plaket

Gelinlik ve Damatlık sektörünün önde gelen dergisi, Gelin Damat Dergisi sektörün Türkiye çapında en önemli Gelin-Damatlık moda günlerini düzenliyor.
Gelin Damat Dergisi, moda günleri ile sektöre önemli ivme katarken, bunun yanında farklı etkinliklerle sektöre güç katmaya devam ediyor.  

Gelin Damat Dergisi, her yıl sektörün başarılı moda evleri, manken ve sektöre emek verenlere ödüller vererek motivasyon sağlıyor. Bu kapsamda Gelin Damat Dergisi çalışma hayatında kadının desteklenmesi maksadıyla “Türk İş Kadınları” plaket törenleri düzenliyor. Kadınların iş sektöründe desteklenmesi ve motivasyonu sağlanırken, sektörün önemli temsilcileriyle buluşması sağlanıyor. Böylelikle yeni iş imkânları yaratılıyor.

Gelin Damat Dergisi tarafından düzenlenen “Türk İş Kadınları” plaket töreni, Adile Sultan Sarayı’nda düzenlendi. Törenin sunumu başarılı iki isim Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün tarafından yapıldı. Tören müzik dinletisi, yemek,  plaketlerin taktimi ve tanıtım etkinliği şeklinde devam etti.

Gecede sektörün başarılı iş kadınları plaketlerini alırken, Zahide Yetiş, Tuğba Özay, Ece Gürsel, Wilma Elles, Pınar Bent, Dilek İmamoğlu’na öne çıkan başarılı kadınlar olarak plaket takdim edildi.

Haber Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu