Genel

Gümüş Bileklik

Gümüş bir çok aksesuar ve takı da kullanılan oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir materyaldir. İşlenen gümüş madeni şekillendirilip işlenerek bir çok farklı takı ve model ortaya çıkar. Altına göre çok daha uygun fiyatlara sahip olan gümüş takılar ışıltıları ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Sizde takı ve aksesuarlarınızda böyle ışıltıları tercih ediyorsanız kesinlikle Gümüş bileklik modellerini de göz gezdirmelisiniz.

Kibar ve zarif tasarımları da bulunan bileklik modelleri mevcuttur. Kadınların zarif bileklerine uyum sağlayacak ince tasarımlar parlak taşlar ile süslenerek ışıltılı ve şık bir tasarım oluşturuluyor. Estetik olarak güzel bir görüntü sergileyen bu aksesuar günlük kullanıma uygun sade ve daha az taş içeren tasarımların yanında daha kalın ve daha çok taş ile işlenerek göz kamaştırıcı bir hale gelen tasarımlar da mevcut.

Gümüş Bileklik Modelleri

Farklı renk içeren taşlar ile süslenmiş bir çok model bulunuyor. Renk dışında zincir olarak da farklı modeller sunan Gümüş bileklik modelleri mevcut. Daha doğal ve şık tasarımları tercih eden bayanlar renkli doğal taşları tercih edebilirler. Günlük kullanım için ise daha zarif ve ince tasarımlar uygun olacaktır. Bir çok farklı model bulunan tasarımlara göz atmak isterseniz https://www.ventinosilver.com/kadin-gumus-bileklik adlı adrese uğramayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı