SANATTAN

İSTANBUL ROTARY SANAT ÖDÜLÜ YARIŞMASI BAŞVURULARI

İstanbul Rotary Kulübü Derneği, genç sanatçıların tanıtım, kariyer ve eğitimlerine destek olmak ve ülkemizin sanat alanındaki gelişimine katkı sağlamak amacıyla “İstanbul Rotary Sanat Ödülü” yarışması düzenliyor. Yarışmaya katılarak ilk elemeyi geçen sanatçıların eserlerinden oluşacak “İstanbul Rotary Sanat Ödülü Sergisi”, en az 10 gün boyunca ziyarete açık tutulacak. Sergi açılışında yapılacak ödül töreni ile “İstanbul Rotary Sanat Büyük Ödülü” ve “İstanbul Rotary Sanat Başarı Ödülleri”ni kazananlar açıklanacak.

Bu yıl seçici kurul Ayşe Umur, Başak Şenova, Can Elgiz, Gülsün Karamustafa, Işın Önol, M. Özalp Birol ve İstanbul Rotary Kulübü Derneği 2018-2019 Dönem Başkanı Nihat Karaköse‘den oluşuyor.

Dosya teslimi suretiyle başvuru 26 Mart 2019 tarihine kadar İstanbul Rotary Kulübü Derneği’nin adresine elden ya da posta ile ulaştırılmış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacak.

Seçici Kurul, 15 Nisan 2019 tarihine kadar değerlendirmesini tamamlayarak sergilenmeye değer gördüğü 20 adayı, katalogda yer almak üzere davet edecek, yarışmaya katılan diğer adayları da bilgilendirecek.

Sergi, 23 Mayıs – 24 Haziran 2019 tarihleri arasında, Maslak’taki Elgiz Müzesi’nde gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için:
http://istrotarysanat.com

Etiketler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı