ETKİNLİKLERSERGİ

Mine Sanat Galerisi – BİRLİK III Sergisi

“BİRLİK III” SERGİSİ 3 ARALIK 2019 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNE SANAT GALERİSİ VE ANTONİNA TURİZM İŞBİRLİĞİ İLE ANTONİNA SANAT GALERİSİ’NDE

İstanbul’un sanat hayatında 35 yıl sayısız izler bırakmış Mine Sanat Galerisi ve kültür turizminde 23 yıldır birbirinden farklı projelere imza atmış Antonina Turizm, iki yıl önce Antonina Sanat Galerisi’nin açılışını “Birlik” sergisiyle gerçekleştirmişti. Aralık 2018’de gerçekleşen Birlik II sergisinin ardından, bu yıl da Birlik III ile izleyenlerle buluşuyor. Her yıl yeni sanatçılarla devam etmesini istediğimiz “Birlik” sergisi Mine Sanat Galerisi organizatörlüğünde Türk Çağdaş Sanatı’nın usta isimlerini bir araya getiriyor.

Sergide; Gökhan Anlağan, Mustafa Ata, Nilay Kan Büyükişliyen, Sabahat Çıkıntaş, Cevat Dereli, Abidin Dino, Devrim Erbil, Hüseyin Gezer, Meriç Hızal, Zühtü Müridoğlu, Zekai Ormancı, Şenol Yorozlu’nun çalışmaları yer alıyor.

Türk Çağdaş Sanatı’nın usta isimlerinin yer aldığı “Birlik III” sergisinin açılış kokteyli 3 Aralık 2019, Salı Günü, Saat 18:00’de, Antonina Sanat Galerisi’nde yapılacaktır.

Sergi 17 Ocak 2020 tarihine kadar ziyaret edilebilir. 

Antonina Sanat Galerisi
Ergenekon Mah. Halaskargazi Cad. No: 9/1, Kenter Tiyatrosu Üstü,
Harbiye, Şişli / İSTANBUL

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı