ETKİNLİKLERSERGİ

‘Miz Vol: 9’ Galeri/Miz’de

Galeri/Miz, ”Miz Vol: 9” adlı grup sergisinde çeşitli disiplinlerden birçok sanatçıyı özel bir seçki ile 12 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında bir araya getiriyor.

Resim, heykel, fotoğraf, illüstrasyon, enstalasyon gibi farklı disiplinlerin bir araya geldiği sergide Galeri/Miz, Ayşe Topçuoğulları, Belmin Pilevneli, Doğukan Çiğdem, Duygu Aydoğan, Ece Güvenç, Gül Ilgaz, Hakan Çapkan, Metin Kalkızoğlu ve Mina Karwanchi gibi birçok sanatçının katılımıyla izleyicisini geniş yelpazeli bir seçki ile karşılıyor.

Doğadan, şehirden, felsefeden, kişisel deneyimlerden ve hatıralardan izler taşıyan sergi, izleyiciye görsel deneyimden öte öznel ve düşsel perspektiften doğan deneyimleri de yaşatıyor. Farklı teknik ve materyallerle üretilmiş eserlerin yer aldığı sergide soyut, figüratif ve fine art resim çalışmaları, porselen malzemeden üretilmiş heykeller ile bir araya getirilerek renklerin, çizgilerin ve dokuların çok kavramlı dünyasında gezinmenize olanak sağlanıyor. Sergi, pazar ve pazartesi hariç her gün 11.00-19.00 saatleri arasında Galeri/Miz’de ziyaret edilebilir.

SANATÇILAR:
Ayşe Topçuoğulları, Belmin Pilevneli, Doğukan Çiğdem, Duygu Aydoğan, Ece Güvenç, Gül Ilgaz, Hakan Çapkan, Metin Kalkızoğlu, Mina Karwanchi

Galeri/Miz
Hüsrev Gerede Cad. Deniz Apt. No:64
Teşvikiye-İSTANBUL

Sanat, Ruh Sağlığını Olumlu Etkiliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu