BİR SANATÇI BİR ESERMÜZİKSANATTAN

Oğulçet ft. Defin’den Yeni Şarkı: Rüzgar

Melankolik bir hüzne umut veren şarkı “Rüzgar”, Oğulçet ve Defin imzasıyla dinleyicileri ile buluştu.

Şarkılarında yaşamından yola çıkarak kendi öyküsünü anlatan Oğulçet, “bunu bazen sadece kendim anlıyor olabilirim” dese de şarkılarındaki derin ifadeleri ile dinleyicilerinin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bazen ortak çalışmalarla bazen de tek başına çıkardığı şarkılarla dinleyenleriyle sık sık şarkılarını paylaşan Oğulçet’in bugüne kadar tümü dijital platformlarda yayınlanmış olan 38 adet single’ı ve 2 adet albümü bulanuyor.

Erinç’ten Bir İç Hesaplaşma Şarkısı: ‘Karalar’

Oğulçet: “Kendinden kaçsan umuttan kaçma”

Oğulçet’in son şarkılarından olan Rüzgar’ın müziği dark bir ambiansa sahip olmasına rağmen sözleri bununla tam zıt olarak umut aşılıyor:
“Kendinden kaçsan umuttan kaçma” diyen sözlere ihtiyacımız olan bu dönemde ruh hallerimize resmen ihtiyacı olanı sunuyor.

Oğulçet, müzik yapmaktan öte güzel müzikler dinlemeyi ve daha güzel bir dünya düşlemeyi hiç bırakmamış. Bağımsız müzik konusunda ise “Günümüzde olduğu gibi gelecekte de halen popüler kültür ile başa çıkamayacaktır; süreç alışılagelmiş düzende devam edecektir.” yorumunda bulunuyor.

Defin ile müzikal ortaklığına da değinen Oğulçet; “Birlikte çalıştığım çok başarılı bulduğum bir müzisyen olan değerli dostum Defin, benim için çok özel birisidir müziğin öncesinde insan olmayı iyi kavrayabilmiş ender kişilerdendir.” yorumunu yaptı.

Rüzgar’ı dijital platformlardan ve OnAir Sahne YouTube kanalından dinleyebilirsiniz.

 

Oğulçet ft. Defin Rüzgar Dijital Platformlar:
Spotify I Apple Music I Fizy I YouTube Music

Oğulçet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu