ETKİNLİKLER

Özgen Berkol Doğan Bilimkurgu Kütüphanesi Perşembe Söyleşisi – 2018 GİO Ödülleri Finalistleri ile Bilimkurgu ve Spekülatif Kurgu Yazarlığı Üzerine

Özgen Berkol Doğan Bilimkurgu Kütüphanesi,Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği’nin (FABİSAD) 2018 GİO Ödülleri’nde En İyi Öykü Kitabı dalında finale kalan eserlerin yazarlarını ağırlıyor.

2018 GİO Ödülleri, 12 Aralık 2018’de İtalyan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini bulmuştu. Bu yıl, Barış Müstecaplıoğlu, Mehmet Açar, Murat Başekim, Oylum Yılmaz ve Seval Şahin’den oluşan jüri, En İyi Öykü Kitabı dalında, Alper Sezener’in Büyülü Öyküler, Engin Türkgeldi’nin Orada Bir Yerde, Işıl Beril Tetik’in Kara Kara Kapkara, Tuba Kumaş’ın Dünyanın Sonu Geldiğinde ve Yurdagül Şahin’in, birincilik ödülünü alan Av isimli eserlerini aday olarak belirledi.

FABİSAD Yönetim Kurulu Üyesi Sakine Akgül’ün moderatörlüğündeki sohbette Alper Sezener, Engin Türkgeldi, Tuba Kumaş ve Yurdagül Şahin’le bilimkurgu ve spekülatif  kurgu yazımıyla, yazarlık üzerine konuşulacak.

10 Ocak 2019 Perşembe günü gerçekleştirecek söyleşi saat 19.30’da başlayacak.
Katılım ücretsizdir.
Lütfen e-posta ya da telefon yoluyla rezervasyon yaptırınız:
[email protected]gmail.com – (216) 349 31 31
Özgen Berkol Doğan Bilimkurgu Kütüphanesi
Caferağa Mah. Safa Sok. No:20 Kadıköy – İstanbul

Bu kitaba KitapDevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/edebiyat/buyulu-oykuler-alper-sezener/
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı