ETKİNLİKLERSERGİ

Pickhobi, Hollywood Yıldızlarına Ev Sahipliği Yapıyor

Stephen Wayda’nın Türkiye’deki ilk kişisel sergisi ‘‘Hollywood Starları İstanbul’da’’ 16-25 Aralık tarihleri arasında Pickhobi’de izleyicilerle buluşuyor.

Dünyaca ünlü Hollywood starlarını, mankenleri ve gösteri dünyasından seçkin yüzleri yıllarca fotoğraflayan Stephen Wayda, uzun süre Playboy dergisinin kapak fotoğraflarını çekti ve derginin fotoğraf editörlüğünü üstlendi. Yapay ve doğal ışıklar kullanarak sıra dışı kompozisyonlarla portre çekimleri yaptı. Wayda, Dünyanın önde gelen ünlülerini fotoğraflarken yaratıcı yönünü ön plana çıkartıp insanların hafızasında yer tutan ikonik fotoğrafları ortaya koymayı sürdürüyor.

Oldukça geniş kapsamlı bir arşivi bulunan sanatçı Jack Nicholson, Claudia Schiffer, Arnold Schwarzenegger, Sharon Stone, Danny DeVito, Demi Moore, Kim Kardashian, James Woods, Pamela Anderson, Denzel Washington ve daha birçok ünlü ismin fotoğraflarını çekt.. Hollywood starlarının yaşamından veya kişiliklerinden paydalar alarak onların yaşam tarzlarını da fotoğraflarına yansıttı. İşte bu fotoğraflar şimdi Türk sanatseverlerle Pickhobi‘de buluşuyor.

Sergi, 6-25 Aralık tarihleri arasında Pickhobi’de ziyaret edilebilir.

Pickhobi
İçerenköy Mah. Döndü Sok. 10/A
Ataşehir / İSTANBUL

Pickhobi, Hollywood Yıldızlarına Ev Sahipliği Yapıyor

Pickhobi Hakkında

Sanat ve dekorasyonun buluşma noktasında yeni bir soluk olmak üzere kurulan Pickhobi, çarpıcı, estetik ve modern fotoğraflardan oluşan özgün koleksiyonuyla ilham veren yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarını sunuyor. 90’lı yılların başlarında Amerika’nın Los Angeles şehrinde başlayan serüveni günümüze taşıyarak, benzersiz bir hizmet anlayışını sanatla buluşturuyor. Pickhobi, dünyanın dört bir yanındaki fotoğraf sanatının seçkin eserlerinden oluşan koleksiyonunu istenen mekâna ücretsiz taşıyarak dekorasyonu yerinde tamamlama seçeneği sunuyor. Modern yaklaşımı, geniş ürün yelpazesi ve ulaşılabilirlik ilkesi ile Pickhobi bir fotoğrafın en iyi baskı yöntemini baz alarak tasarım çerçeveler, yüksek kalitede camlar ve Hahnemühle kağıtlar kullanarak fotoğraf sanatını kitlelerle buluşturmayı hedefliyor.

100 Doktor 100 Tarif İle KAHEV Eğitim Fonuna Destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu