Genel

Saat & Saat Guess Markası

Guess markası saat seçenekleri ile hem kadınlar hem de erkeklere hitap etmektedir. Birbirinden farklı tarzlara uygun seçenekleri bulunur. Hemen her yaştan erkek ya da kadınlar tercih edebilmektedir. Guess genç, maceraperest ve modern tarzı ile son yıllarda dikkat çeken markalar arasındadır. Sadece saat ve aksesuar değil giyim sektöründe de önemli yere sahip bir markadır.

Saat & Saat firmasından birbirinden farklı Guess saat ve takı seçeneklerine ulaşabilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Guess Marka Saatler

Saat & Saat web sitesini ziyaret ettiğinizde güncel olarak sizi Guess marka 323 farklı saat beklemektedir. Her yeni modelin dahil olması ile birlikte site güncellenmektedir. Saatler tarz, kayış tipleri, cam özelliği, kasa şekli, renk ve fiyat aralıklarına göre filtrelenerek talep edilen özelliğe göre kolayca sıralanabilmektedir.

Guess marka saatlerde en çok tercih edilen ürünler arasında, çelik kayışlı modeller ön plana çıkmaktadır. Fiyatlar 200 TL’den başlayarak 2000 TL’nin üzerine çıkarken bulunan ürünlerden birçoğunun fiyatı 1000-1500 TL arasındadır.

Guess Marka Takılar

Saat & Saat web sitesinde Guess marka takıları incelediğinizde karşınıza 364 farklı ürün çıkmaktadır. Özellikle kadınlara hitap eden bu ürünler, erkek müşteriler içinde bazı tasarımlar barındırmaktadır. Birbirinden farklı küpe, kolye, bileklik ve yüzük modelleri ile hem modern hem de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Fiyatlar 70 TL civarından başlayarak, yaklaşık 1000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Farklı fiyat aralıklarındaki modelleri https://www.saatvesaat.com.tr/marka/guess sayfasından görebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı