ETKİNLİKLERKONSER & MÜZİK FESTİVALİ

Salon İKSV Nisan Ayı Programı

Salon İKSV’nin Nisan ayı programına yeni isimler eklendi.
Salon sahnesi bu ay; Boy Harsher, Ishmael Ensemble,
RSPC, Barış Demirel ve  Can Kazaz’ı konuk edecek. Biletler 4 Nisan Salı günü satışa açılacak.

Kapılarını açtığı günden bu yana iyi müzik severlerin buluşma noktası olan Salon İKSV, Nisan ayında Türkiye’den ve dünyadan güncel müziğin başarılı isimlerine evsahipliği yapmaya hazırlanıyor. Salon sahnesinden karanlık dans ritimlerinin yükseleceği +1 Sunar: Boy Harsher konserleri bu ayın heyecanla beklenen etkinliklerinden. Yapımcı ve saksofon sanatçısı Pete Cunningham’ın Bristol’dan çıkan beşlisi Ishmael Ensemble ise Garanti BBVA Uluslararası Caz Günü Konserleri kapsamında Salon İKSV sahnesinden caz tınıları yükseltecek. Salon bu ay ayrıca, yerli sahnenin sevilen isimlerinden RSPC ve Barış Demirel’in yeni albüm lansman konserlerinin yanı sıra Can Kazaz’ı da müzikseverlerle buluşturacak.

Salon İKSV’nin Nisan ayı programına eklenen konserlerin biletleri 4 Nisan Salı sabahı saat 10.30’da Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışın ardından, aynı gün saat 14.30’da genel satışa açılacak.

Biletler passo.com.tr, Passo mobil uygulaması, Passo perakende satış noktaları ve İKSV ana gişeden temin edilebilecek. Öğrenci bileti fiyatları ise Eczacıbaşı Genç Bilet projesi kapsamında 10 TL olacak.

Sezon programına çok yakında eklenecek yeni isimler Salon İKSV’nin web sitesi ve sosyal medya kanallarından duyurulacak.

Salon İKSV Nisan programı

 

  • RSPC: FFF Albüm Lansmanı / Konuklar: Nilipek, Kıvılcım Konca, Çiğ & Oldeaf

14 Nisan Cuma, 20.30

Adını Ştrugatski kardeşlerin bilimkurgu romanı Roadside Picnic’den alan hiphop ikilisi, bir zamanların roadside.picnic’i RSPC, merakla beklenen yeni albümleri FFF’nin lansman konserini Nilipek, Kıvılcım Konca, Çiğ & Oldeaf’in katılımıyla Salon’da veriyor. Armonycoma or slt’nin ham hiphop, elektronik, krautrock, breakbeat ve plak ve kasetlerden aldığı numunelerle oluşturduğu altyapıların üstüne Ağaçkakan’ın kara mizahını ekleyen RSPC, 14 Nisan Cuma akşamı saat 21.30’da Salon İKSV sahnesinde; etkinliğin kapı açılış saati ise 20.30.

  • Barış Demirel “Bi’ Aralar İyiydim” Albüm Kutlama Konseri

15 Nisan Cumartesi, 20.30

İstanbul alternatif müzik sahnesinin yetenekli trompetçisi, şarkıcı, şarkı yazarı ve prodüktörü Barış Demirel, müziğinde pop, hip-hop, dub ekseninde türlerarası orijinal bir deneyim sunuyor. İkinci albümü Bi’ Aralar İyiydim’i geçtiğimiz ay yayımlayan Demirel, albüm kutlama konseriyle, 90 dakikalık bir “BD Deneyimi” yaşatmak üzere Salon’a konuk oluyor. Konser 15 Nisan Cumartesi akşamı saat 21.30’da; etkinliğin kapı açılış saati ise 20.30.

  • +1 Sunar: Boy Harsher
    27 Nisan Perşembe, 20.30
    28 Nisan Cuma, 21.30

Şuh vokallerin eşlik ettiği cesur ve karanlık dans ritimleri üreten elektronik ikili Augustus Muller ve Jae Matthews’tan oluşan Boy Harsher, +1’in katkılarıyla, iki gece üst üste Salon İKSV sahnesine konuk olmaya hazırlanıyor. Kuvvetli ve dansa son derece müsait tınıların yükseleceği konserlerin ilki 27 Nisan saat 21.30’da, kapı açılış saati ise 20.30. 28 Nisan Cuma akşamı saat 22.30’da gerçekleştirilecek ikinci konser için kapı açılış saati ise 21.30.

  • Can Kazaz

29 Nisan Cumartesi, 20.30

Salon İKSV Nisan Ayı Programı

Şarkılarıyla geniş kitlelerin huzur kaynağı olan, 2022’nin son ayında çıkardığı ve Toprak albümüyle dinleyenlerini yine o masalsı atmosferiyle sarmalayan Can Kazaz, dokuz albüm sığdırdığı 10 yıllık şarkıcı-şarkı yazarlığı yolculuğunu, dinleyenleriyle birlikte kutlamak için en sevilen ve en yeni şarkılarını yeniden Salon İKSV sahnesine taşıyor. 29 Nisan Cumartesi akşamı saat 21.30’da başlayacak konserin kapı açılış saati ise 20.30.

  • Garanti BBVA Uluslararası Caz Günü Konserleri: Ishmael Ensemble

30 Nisan Pazar, 19.00

Yapımcı ve saksofon sanatçısı Pete Cunningham’ın Bristol’dan çıkan beşlisi Ishmael Ensemble, Garanti BBVA Uluslararası Caz Günü Konserleri kapsamında Salon İKSV sahnesine konuk olacak. Son yıllarda İngiltere caz sahnesinde önemli bir yer edinen Ishmael Ensemble, caz ve elektronik müzik arasındaki çizgileri bulanıklaştıran eserleriyle izleyicilerle buluşacak. 30 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de başlayacak konserin kapı açılış saati ise 19.00. Ishmael Ensemble konserine Garanti BBVA kredi kartlarıyla tam bilet kategorisinden 2 bilet alan ilk 100 kişi, %50 indirimden faydalanacak.

Biletler 4 Nisan’da satışta

Salon İKSV’nin Nisan ayı konserlerinin biletleri 4 Nisan Salı sabahı saat 10.30’da Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışın ardından, aynı gün saat 14.30’da genel satışa açılacak.

Biletler passo.com.tr, Passo mobil uygulaması, Passo perakende satış noktaları ve İKSV ana gişeden (pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) temin edilebilecek.

Öğrenci bileti fiyatları ise Eczacıbaşı Genç Bilet projesi kapsamında 10 TL olacak.

MasterCard da Paha Biçilemez İstanbul programı kapsamında Salon İKSV etkinliklerine katkıda bulunuyor.

İKSV Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışlar 4 Nisan Salı saat 10.30’da

Üyelikleriyle İKSV’nin yıl boyunca gerçekleştirdiği tüm etkinlikleri destekleyen Lale Kart üyeleri, biletlerini indirimli fiyatlarla ve öncelikli olarak alabiliyor. Salon İKSV’nin Nisan ayı konserlerinin biletleri tüm Lale Kart üyeleri için 4 Nisan Salı sabahı saat 10.30’da satışa sunulacak. Siyah ve Beyaz Lale Kart üyeleri biletlerini %25 indirimle; Kırmızı Lale Kart üyeleri ise %15 indirimle satın alabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu