SANATTANSİNEMA

Sam Reklaw, Türkiye’de insanlık tarihi belgeseli çekecek!

İngiltere’de iş adamı olan ve İstanbul’da, Kayhan Başoğlu’nun yazıp yönettiği, İngilizce çekilen ‘Shame’ adlı filme yatırım ve oyunculuk yapan Sam Reklaw’ın, bundan sonrası için Türkiye odaklı hedefleri…

Haber: Melike Birgölge

SETTE 2

Reklaw, Türkiye’de çekilen ve Kayhan Başoğlu’nun yönettiği filmde yapımcı olmasını, “Başarısına inandığım her işe girerim. Projeye öncelikle yatırımcı olarak katıldım. Takibinde filmde İngiliz oyuncuya ihtiyaç olduğu için bu fırsatı değerlendirmiş oldum. Bu benim ilk oyunculuk deneyimimdi ve denemek istedim.” diyerek açıklıyor.

SAM REKLAW SETTE

Bundan sonra yeni filmlerde oynama düşüncesinin olup olmadığıyla ilgili olarak ve yapmak istediklerinin arasındaki projelerini; Avrupa’da çekilecek bir film için teklif aldım. Ayrıntıları yakında netleşecek. Türkiye’de kara komedi filmi çekmek istiyorum. Ayrıca burada insanlık tarihinin doğuşu hakkında belgesel çekmek de planlarımın arasında. Burada çok fazla kaynak var, Göbeklitepe de buna dahil.” şeklinde sıralıyor.

2022’DE INTERCITY PLATINUM CUP’TA YARIŞACAK!

INTERCITY PLATINUM CUP

Yapımcılığının yanı sıra yarış pilotluğu da bulunan Sam Reklaw, 2022 sezonunda, Intercity Platinum Cup olarak bilinen Turkish Caterham Challenge serisinde yarışacak.

Reklaw, Caterham Serisine yabancı değil. Takım arkadaşı Javier Rincon ile birlikte 2018 Latam Şampiyonası‘nı kazandı.

2016 ve 2017 sezonlarında yarışmacı oldu. Hem İngiliz hem de Fransız Caterham Şampiyonları Mike Hart ve Henry Bizet ve David Mendez (6 Saat Bogota Yarışı Kazanan) gibi sürücülerden önde bitirdi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı