ETKİNLİKLER

Sergi | Su’dan İşler

Şeli Art Project’in görsel sanatlar alanında düzenlediği çağdaş sergiler izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.
Dilşad ATASOY, Günsu SARAÇOĞLU,Saim ALTUNCU’nun ‘SU’DAN İŞLER’ başlıklı sergisi Şeli Art Project işbirliğiyle Metropoldoctors Levent’te tüm sanatseverlerle buluşuyor.

SAİM ALTUNCU
“Suluboyanın özgürlükçü, başına buyruk bir yapısı var. Onu dengeleyen siz oluyorsunuz. Suluboyada pişmanlık yoktur. Geriye dönüş olmaz, kararlılık gerektirir. Suluboya süprizlere açık bir teknik. Su ile boyanın dengesini kurmak, kağıdın buna vereceği cevabı hesaplamak ve istenilen efektlere ulaşmak zaman ve çalışmayı gerektiriyor. Deneyimledikçe bu alanda  gelişiyorsunuz…”
“Su’dan İşler” Resim Sergisinde bu referanstan hareketle son dönemde ürettiğim eserlerimi sanatseverler ile paylaşmaktan memnuniyet duymaktayım.
DİLŞAD ATASOY
‘Resimlerimde doğanın güzelliklerine suluboyanın şeffaf, akışkan ve tesadüflere açık yapısıyla yorum getirmeye çalışıyorum. Suluboyanın bu özelliği beni hem özgürleştiriyor hem de heyecanla çalışmamı sağlıyor. Resim yapmak benim için varolmamın ve kendimi yenilemenin bir yolu. Bu heyecanımı ve enerjimi boya ve su ile kağıda aktararak oluşturduğum Su’dan İşler’imi sizlerle paylaşabildiğim için çok mutluyum.’
GÜNSU SARAÇOĞLU
“ Resim; kendimi hiç zorlamadan kurallarını zorlayabildiğim bir alan olma özelliğini her zaman korumuştur. Günlük yaşamım ve bu alanda ürettiğim resimler ve projeler doğal bir akış oluşturmaktadır.”
“Su’dan İşler” Resim Sergisi projesinde, alanında önemli iki sanatçı olan Saim Altuncu ve Dilşad Atasoy ile birlikte yer alma ayrıcalığına sahip olmaktan dolayı çok memnuniyet duymaktayım.’

Metropol Doctors / Levent
Levent Çarşı, Lilyum Sokak No: 6/1
Levent – İstanbul
0212 2781648

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı