BİR SANATÇI BİR ESERMÜZİKSANATTAN

Temas’tan Son Dönemin Ruhsal Durumuna Tanıklık Eden Şarkı: ‘Sıkıntı’

Temas grubunun yeni şarkısı ‘Sıkıntı’, ‘OnAir Sahne’ etiketi ile çıktı…
Şimdi tüm dijital platformlarda…

Ülkemizin İzmirli gruplarından Temas, 2020 yılında Ersel Boztürk ve Kenan Çelikarslan’ın bir araya gelmesi ile kuruldu. Grup içinde Ersel gitarist ve Kenan da vokal olarak görünse de her iki müzisyen de aynı zamanda bireysel çalışmalarına da devam eden iyi birer enstrümanist, vokal ve aynı zamanda besteciler.

Doğan Ür’den yeni EP: “Sevsem Yeniden”

Bugüne Kadar Bir Albüm, İki Single

Popüler müzik içinde kaybolmuş, içi boşalmış şarkılara karşı ferah bir ortam oluşturma çabasıyla bir araya geldiklerini belirten grubun bugüne kadar yayınlanmış 11 şarkılık bir albümleri ve 2 single çalışmaları mevcut.

Şarkının Hikayesi

Grup şarkının hikayesi hakkında “İnsanın modern dünyadaki içe dönük sıkıntılarını konu alan bir çalışma” yorumunda bulunurken dinleyenin de duygularına tercüman oluyor.

Şarkıda da bahsedilen “Dönüp durmuşum etrafımda sadece” günleri geçecek sıkılmalarımız güncel yaşama elbet birgün dönüşecek ve tarihe o güne tanıklık edenlerin yazdıkları, çizdikleri, söyledikleri tanıklık edecek.

25 Bin Müzisyene Üçer Bin Lira Destek

“Ölmemeye çalışıyoruz”

Temas grubu bu zor zamanların en fazla etkilediği sanat dünyası ve içinde yer alan müzisyenler hakkında da “Müzisyenler yaşadığı zorlukların neresinde olduğunu kestiremez durumda. Sadece zaman geçirmekte. Ölmemeye çalışıyoruz sadece. :)” yorumunda bulunuyor.

Temas Sıkıntı

Dijitaller
Spotify I Apple Music I Fizy I YouTube Music

TEMAS Sosyal Medya
Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu