ETKİNLİKLER

TİYATRO PROGRAMI 02 MART – 07 MART 2019

02 MART  – 07 MART 2019 TİYATRO PROGRAMI 

02 MART 2019 CUMARTESİ

Sefiller
02.03.2019 Cumartesi / 20:00
Atatürk Kongre Kültür Merkezi / Bursa

Bunu mu Demek İstedim?
02.03.2019 Cumartesi / 20:00
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi / Kayseri

Rulet
02.03.2019 Cumartesi / 20:00
Fade Sahne / Ankara

Antre
02.03.2019 Cumartesi / 20:00
Sahne Çolpan İlhan Ankara / Ankara

Benimle Gelir Misin?
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Toy İstanbul / İstanbul

An
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

Tehlikeli Oyunlar
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Sahne Pulchérie / İstanbul

Cadı Avı
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

At Gözü
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kumbaracı50 / İstanbul

Kadın Kafası
02.03.2019 Cumartesi / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Mahşer-i Cümbüş
02.03.2019 Cumartesi / 20:00
Karadeniz Teknik Üniversitesi AKM / Trabzon

Bir Baba Hamlet
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Süper İyi Günler
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
artısahne / İstanbul

Don Kişot’um Ben
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Esaretin Bedeli
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Nereden Nereye
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
İsmet İnönü Sanat Merkezi / İzmir

Kürklü Venüs
02.03.2019 Cumartesi / 21:00
DasDas Sahne / İstanbul

Yüzleşme
02.03.2019 Cumartesi / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
02.03.2019 Cumartesi / 20:30
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

03 MART 2019 PAZAR

Bir Baba Hamlet
03.03.2019 Pazar / 16:00
Baba Sahne / İstanbul

Kundakçı
03.03.2019 Pazar / 16:00
Oyun Atölyesi / İstanbul

Benimle Delirir Misin?
03.03.2019 Pazar / 18:30
Profilo Kültür Merkezi / İstanbul

Nereden Nereye
03.03.2019 Pazar / 20:00
50. Yıl 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ankara

Korkuyu Beklerken
03.03.2019 Pazar / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Helikon
03.03.2019 Pazar / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Joseph K.
03.03.2019 Pazar / 16:00
DasDas Sahne / İstanbul

Süper İyi Günler
03.03.2019 Pazar / 17:00
artısahne / İstanbul

Hangisi Karısı?
03.03.2019 Pazar / 19:00
Torium Sahne / İstanbul

Ahududu
03.03.2019 Pazar / 19:00
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Hoş Geldin Boyacı
03.03.2019 Pazar / 20:00
Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi / Gaziantep

04 MART 2019 PAZARTESİ

Ölü’n Bizi Ayırana Dek
04.03.2019 Pazartesi / 20:00
Mersin Kültür Merkezi / Mersin(İçel)

Dışarda Hiçbir Şey Var!
04.03.2019 Pazartesi / 20:00
Ordu Kültür Sanat Merkezi Sahnesi / Ordu

Ferhangi Şeyler
04.03.2019 Pazartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Gerçek
04.03.2019 Pazartesi / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Zengin Mutfağı
04.03.2019 Pazartesi / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Esaretin Bedeli
04.03.2019 Pazartesi / 20:30
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi / İstanbul

Bir Baba Hamlet
04.03.2019 Pazartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Kibarlık Budalası
04.03.2019 Pazartesi / 20:00
Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi / Adana

05 MART 2019 SALI

Kayıtsız
05.03.2019 Salı / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Bölünme
05.03.2019 Salı / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Küründen Kabare
05.03.2019 Salı / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Bir Delinin Hatıra Defteri
05.03.2019 Salı / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Van Gogh
05.03.2019 Salı / 20:30
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

Alevli Günler
05.03.2019 Salı / 20:30
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi / İstanbul

Kral Lear
05.03.2019 Salı / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Tebeşir İzi
05.03.2019 Salı / 20:30
Kadıköy Boa Sahne / İstanbul

Aslında Özgürsün
05.03.2019 Salı / 20:30
50. Yıl 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ankara

Kadın Kafası
05.03.2019 Salı / 20:30
artısahne / İstanbul

Bavul
05.03.2019 Salı / 20:00
Düzce Kültür Merkezi / Düzce

Teftişör
05.03.2019 Salı / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Anlatılan Senin Hikayendir
05.03.2019 Salı / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

06 MART 2019 ÇARŞAMBA

Aslında Özgürsün
06.03.2019 Çarşamba / 20:00
Cermodern / Ankara

İkinci Bahar
06.03.2019 Çarşamba / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Tırnak İçinde Hizmetçiler
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Moda Sahnesi / İstanbul

Beyaz
06.03.2019 Çarşamba / 20:00
50. Yıl 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ankara

Don Kişot’um Ben
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Baş Belaları
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi / İzmir

Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince, Ama Şimdi İyi
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Van Gogh
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Tayyare Kültür Merkezi / Bursa

Zengin Mutfağı
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Kuvayi Milliye
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Sahne Maslak / İstanbul

Hunililer
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Dali’nin Kadınları
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
06.03.2019 Çarşamba / 20:30
artısahne / İstanbul

07 MART 2019 PERŞEMBE

Ya Da Herhangi Bir Yer
07.03.2019 Perşembe / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Çirkin
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Profilo Kültür Merkezi / İstanbul

İkinci Bahar
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Ferhangi Şeyler
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Bostancı Gösteri Merkezi / İstanbul

Zabel
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Podyum Sanat Mahal / Bursa

Don Kişot’um Ben
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Veronika’nın Dünyası
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Baş Belaları
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

Tak Tak Takıntı
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Saçmalar
07.03.2019 Perşembe / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı