GenelKİTAP

Tudem Yayın Grubu Etkinlik Rehberi çıktı!

Tudem Yayın Grubu’nun her yıl öğretmenlerin ve okul idarecilerinin gereksinimlerini ve taleplerini dikkate alarak güncellediği Etkinlik Rehberi, hem okullarda yepyeni bir etkinlik anlayışının yerleşmesine ilham veriyor hem de sektöre öncülük ediyor.

Tudem Yayın Grubu Etkinlik Rehberi, farklı yaş gruplarına ve sınıf seviyelerine göre, eğitim-öğretim programlarıyla bütünleştirilebilecek ve ilişkilendirilebilecek zengin içeriğiyle yine fark yaratıyor. Okul öncesinden ortaokula, 12’si yeni, toplam 77 etkinliğin yer aldığı Etkinlik Rehberi’nde çizgi roman atölyesinden yaratıcı dramaya, sergi çalışmasından kent eğitimine uzanan onlarca farklı etkinlik, çocukları ve gençleri kitapların renkli dünyasıyla buluşturuyor.

Edebiyatın diğer sanat dallarıyla etkileşimini bizzat deneyimleme şansına erişen öğrenciler, yıllar boyunca unutamayacakları anılar ve deneyimler biriktiriyor. Hayata geçirilen etkinlikler çoğu zaman uzun soluklu projelere dönüşerek bütün bir yıla yayılıyor, hatta kitaplaştırılarak veya sergilenerek ölümsüzleşiyor, geniş kitlelerle yayılıyor. Detaylı içeriğiyle olduğu kadar özenli görsel tasarımıyla da dikkat çeken Tudem Yayın Grubu Etkinlik Rehberi’ni incelemek için tıklayın.

Başa dön tuşu