BİR SANATÇI BİR ESERMÜZİKSANATTAN

Ünlü Oyuncu Atakan Çelik’ten Yeni Single

“Organize İşler Sazan Sarmalı” filmindeki performansıyla tanınan “Çok Güzel Hareketler 2″nin başarılı oyuncusu Atakan Çelik, söz ve müziği kendisine ait “Devran” şarkısını sevenleriyle paylaştı.

Atakan Çelik, “Çok Güzel Hareketler 2” programında seslendirdiği “Devran”ın single olarak yayınlanması için hayranlardan gelen yoğun talep üzerine stüdyoya girdi. Hayranlarına Sevgililer günü armağanı olan “Devran”, BKM Mutfak Müzik Yapım etiketiyle müzik platformlarındaki yerini alırken pop müzik türündeki şarkı müzik listelerinde zirveye aday.

Düzenlemesi Cem Şahin’e ait olan “Devran”ın, kapak fotoğrafları Kayra Çanakçı ve video klibi Aykut Öztürk yönetmenliğinde çekildi.

Olta Dayanışma’dan Müzik Ve Sahne Emekçilerine Yardım Albümü

Atakan Çelik Kimdir?

3 Şubat 1990 İstanbul doğumlu. İktisat bölümünden mezun oldu. Tiyatro ve oyunculuk hevesi hep var olan oyuncu, üniversiteyi bitirdikten bir süre sonra televizyon, sinema ve reklam projelerinde oynadı. Bazı özel tiyatrolarda oyunculuk yaptı. Organize İşler Sazan Sarmalı filminde ‘Bahadır’ karakterini canlandırdı. 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu