Genel

Artıkare Sanat Merkezi Heykel Atölyesi

20.09.2020

Nesrin İçen’le Heykel Atölyesi Her Salı Artıkare Sanat Merkezi’nde…

✔3 boyutun cazibesi, kilin rahatlatıcı terapi etkisiyle tanışın. Daha önce resim ya da heykel yapmış olmanız gerekmiyor.

✔Önce kille tanışıp neler yapabileceğimizi kavrıyoruz. Modelaj teknikleriyle kili nasıl şekillendireceğimizi öğreniyoruz. Oluşturduğumuz heykelin kalıbını alıp, alçı döküm yapıp boyuyoruz.

İKİ GRUP
SAAT: 14.00-17.00 / 19.00-22.00
15 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN UYGUNDUR.
KONTENJAN: 10 KİŞİ

✔ Ayrıntılı bilgi, özel ders ve kayıt için iletişime geçin.
✔ Gsm: 05380918399

Artıkare Sanat Merkezi
Firuazağa Mah. Hayriye Cad. No: 6 / 6
Beyoğlu / İstanbul

Nesrin İçen Kimdir?

Nesrin İçen, 1979 yılında  İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Marmara Üniversitesi A.E.F. G.S.E. Bölümü Heykel Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. 2000-2004 tarihleri arasında Sanatçı İsmet Doğan’a asistanlık yaptı. Daha sonra sanat çalışmalarına kendi atölyesinde devam etti. Pek çok sergiye katıldı.

ARTIKARE SANAT MERKEZİ Hakkında

2008 yılında Sanatçı ve Sanat Eğitmeni Filiz Kiprik öncülüğünde bir grup sanatçı, ressam ve akademisyen tarafından kurulmuş, sanatsal düşünüş ve yaşayış biçimini yaygınlaştırmak hedefine hizmet etmek üzere, çocuk ve yetişkin gruplarına yönelik sanat eğitimi vermiş, yurtiçi ve yurtdışında gösteri, workshop, çalıştay, kurumsal etkinlik, sosyal sorumluluk projeleri ve sanatsal organizasyonlara imzasını atmış, açtığı sergiler ve atölyelerle sayısız sanat izleyicisi ve alıcısını sanatçı ve sanat eserleriyle, malzeme ekipman ve materyallerle buluşturmuştur.

2016 yılından bu yana Beyoğlu’ndaki yeni yerinde Görsel ve Plastik sanatları temel alarak geniş bir yelpazede tüm sanat dallarının ve disiplinlerinin birbirleriyle olan etkileşimlerini artırmaya yönelik çalışmalara devam etmektedir. Bu yönde ilerleyen işlere, sanatçılara ve sanatseverlere destek sağlamıştır. Hızla artan katılımcılarla kısa zamanda bir sanat topluluğuna dönüşmüş, sanat camiasında onay görmüş takdir kazanmıştır.

Usta-Çırak ilişkisini benimsemiş, özel öğretim yöntemlerine hâkim ve kişiye özel çalışmaları önceleyen deneyimli eğitmenler ve sanatçılardan oluşan ekibiyle hem birebir çalışmalara hem küçük gruplara hem de katılımcı sayısı 100 kişiyi aşan kurumsal işletme çalışanlarına, meslek gruplarına ve topluluklara; atölyeler, etkinlikler ve geniş kapsamlı organizasyonlarında eşlik edebilmektedir.

‘’Hayat Ekip İşidir’’ sloganıyla yola çıkan ARTIKARE SANAT MERKEZİ içinde mutlu insanların olduğu bir sanat ve aktivite topluluğudur.

https://www.instagram.com/artikaresanat
https://www.facebook.com/artikaresanatmerkezi/
artikaresanat@gmail.com

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı