SANATTAN

ÇİĞDEM TUNÇ, GECELERİMİZİ RENKLENDİRİYOR!

Muntazam diksiyonu ve doğru vurgularıyla ekranların sevilen isimlerinden Çiğdem Tunç, yıllar sonra Gecenin Rengi programıyla bu kez cep telefonu ekranlarımızda!

Haber: MELİKE BİRGÖLGE

1992-1995 yılları arasında Kanal 6 ekranlarında yayınlanan, ilgiyle izlenen, sunuculuklarını Mehmet Ali Erbil ve Çiğdem Tunç’un birlikte yaptıkları “Gecenin Rengi” adlı program, Çiğdem Tunç tarafından Instagram üzerinden tekrar izleyicilerle buluşuyor.

Hafta içi her akşam 22:00 başlayan programın yapılmasında, Çiğdem Tunç’a; Süreyya Gökhan, Alper Çorumluoğlu ve Melike Birgölge büyük katkı sağlayarak izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Çiğdem Tunç, ”Birçok sanatsever dostum beni görmeyi özlediğini sık sık dile getiriyordu. Bunun üzerine can dostlarım Süreyya, Alper ve Melike ile ülke olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde insanlarımıza hoşça vakit geçirmek ve onlara keyifli anlar yaşatmak için televizyon dünyasının unutulmaz müzik eğlence programlarından biri olan “Gecenin Rengi” adlı programı yapmaya başladık. Sanat dünyamızın seçkin insanlarını programımıza davet ediyoruz ve seyircilerimizin katılımı ile keyifli dakikalar geçiriyoruz.” ifadesini kullandı.

Çiğdem Tunç ile Gecenin Rengi programına bugüne kadar; Reha Özcan, Alican Yücesoy, Tamer Levent, Ahu Sungur, Nedim Saban, Muharrem Türkseven, Şebnem Özinal, Açelya Elmas, Kemal Başar, Müjgan Ağralı, Hilal Özdemir, Murat Parasayar, Adnan Koç, Faik Öztürk, Metin Yıldız, Erhan Güzel, Nida Şan ve Sueda Çil gibi sanat dünyasının sevilen isimleri konuk oldu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı