Genel

İç Giyim

İç Giyim

Gardıroplarımızın çekmecelerini işgal eden iç giyim çeşitleri hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve aslında fark etmediğimiz derecede önemlidir.

Sabah kalkerken, banyodan sonra, seyahate giderken, giyinirken hep aklımıza gelen iç giyim çeşitlerimizin başında külotlar gelir. Sonrasında çocuklar, kadınlar ve erkekler için ihtiyaca göre sıralanan çamaşır çeşitlerimiz vardır. Hijyen açısından düşünüldüğünde temiz iç çamaşırının pek çok sorunu önlediğini de herkes bilir. İç giyim aynı zamanda insanı hülyalara daldıran bir konudur. Bir iç giyim çeşidi olan korse ile sahneye çıkan şarkıcılar yeni bir moda bile yarattılar.

İç Giyim Modelleri

Erkekler, çocuklar ve kadınlar için külotlar, sütyenler, kombinezonlar, atletler, jartiyer gibi özel çeşitler ve belki de çoraplardan oluşan iç giyim çeşitlerinde en büyük alıcı grubunu kadınlar oluşturuyor. Kadınlara özgü çamaşırlarda tekstil sanayimiz dünya çapında markalar yaratıyor ve özellikle Orta Doğu ülkelerine sürekli iç çamaşırı ihraç ediyoruz. Bu geniş ürün koleksiyonu içinde her an ihtiyaca göre seçim yapmak mümkün. https://www.galiyet.com/ic-giyim formatı da size alışverişlerinizde yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı